Druhý nejnavštěvovanější film loňského roku Příběh Kmotra vyšel na DVD
11.5.2014
Kategorie: Film

Druhý nejnavštěvovanější film loňského roku Příběh Kmotra vyšel na DVD

Film Příběh Kmotra, který byl v loňském roce druhým nejnavštěvovanějším českým filmem v loňském roce právě vychází na DVD nosičích a Blue Ray. DVD bude exkluzivně k dostání pouze v síti prodejen Tesco do 7. červencedále pak běžně v distribuci.

Režisér a koproducent Petr Nikolaev byl za film začátkem dubna oceněn prestižním titulem World Cinema Best director na Phoenix Film Festivalu ve Spojených státech. Za zmínku určitě stojí, že na stejném festivalu film Petra Nikolaeva Lidice získal World Cinema Audience Awards.

Příběh inspirovaný bestsellerem

Příběh Kmotra vstoupil do kin 24. října 2013. Je inspirován bestsellerem Jaroslava Kmenty Kmotr Mrázek. Přináší drama o muži, který toho věděl příliš. Příběh jeho velké lásky, lásky k penězům, stvořil osvědčený tým – režie a scénář Petr Nikolaev (Lidice, Báječná léta pod psa, Jménem krále, atd.), střih Adam Dvořák (Lidice, Martin a Venuše, Bobule, atd.) a produkční společnost U. F. O. Pictures (Lidice, Mamas & Papas, Bobule, Vrtané lahve, Kuky se vrací, atd.).

V hlavních rolích hrají Lukáš Vaculík, Ondřej Vetchý, Kryštof Hádek a Vica Kerekes. Těšit se však můžete i na další známé herce, jako je Andrej Hryc, Filip Kaňkovský, Jan Vondráček, Jiří DvořákVladimír Brabec a další.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv U.F.O. Pictures

Mohlo by vás také zajímat