Soirée Veroniky Kubařové: oblíbená herečka zazpívá muzikálové melodie
3.4.2014
Kategorie: Divadlo

Soirée Veroniky Kubařové: oblíbená herečka zazpívá muzikálové melodie

Herečka Veronika Kubařová představí ve výjimečné roli zpěvačky. V Divadle Rokoko pořádá svoje Soirée plné muzikálových melodií a odlehčeného povídání nejen o divadle. Na jeviště pozvala i vzácné hosty a kolegy Jiřího Suchého, Jitku Molavcovou a další. Chybět nebude ani autogramiáda.

Veronika Kubařová se 12. dubna představení v roli geniální matematičky v inscenaci Důkaz, nato naváže svým programem s názvem Soirée. „Mám ráda písně s dějem a emocí, proto jsem si vybrala muzikály. A mám velikou radost z hostů. Že přijdou, slíbili Jitka Molavcová a Jirka Suchý. Je pro mě obrovská čest, že si udělají čas. Dále tu bude můj profesor zpěvu Pavel Towen Veselý, písničku zazpívá i Verunka Gajerová – moje velká láska. Večer se mnou povede Zbyšek Kalina – další moje veliká divadelní láska. A ještě zazpíváme jedno trio s mojí obrovskou kamarádkou a spolužačkou z konzervatoře Šárkou Vaculíkovou a Silvou Škábovou,“ zve diváky na jedinečný večírek Kubařová.

Příjemný večer se sympatickou herečkou tak můžete strávit v Divadle Rokoko. „Pod pojmem Soirée jsem si původně představila kuře na nějaký cizokrajný způsob. Vyjádřila jsem svou obavu, jestli to další diváci nebudou mít stejně a bylo mi řečeno, že inteligentní diváci to vědí. Z čehož plyne, že nejsem inteligentní divák,“ říká s úsměvem herečka Městských divadel pražských.

Vstupenky za cenu 220 korun zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online.

Večery s názvem Soirée se setkávají s velkým ohlasem. Jde o jakési večery pro radost a potěšení jak herců, tak diváků, ve kterých se umělci Městských divadel pražských představují v poněkud netradičních rolích. Nevystupují zde totiž v divadelních inscenacích a neprezentují pouze svůj činoherní talent, ale představují se jako zpěváci, muzikanti, tanečníci či recitátoři v komponovaných a mnohdy také improvizovaných pořadech.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Ondřej Pýcha

Mohlo by vás také zajímat