Pozvánka: Pražský Majáles již za necelý měsíc. Soutěžte o vstupenky!
1.4.2014
Kategorie: Hudba

Pozvánka: Pražský Majáles již za necelý měsíc. Soutěžte o vstupenky!

Už za necelý měsíc, konkrétně posledního dubna, se fanoušci hudby dočkají. Proběhne totiž vyvrcholení Majálesových oslav, kterých se zúčastní mnoho populárních kapel a interpretů naší a slovenské hudební scény. Na programu nebudou chybět taková jména, jako jsou Chinaski, Tomáš Klus či třeba Mandrage.

Mezi další zvučná jména, která 30. dubna potěší návštěvníky pražského Majálesování, patří Adam Mišík, Xindl X, UDG, Rybičky 48, MIG 21, Wohnout a v neposlední řadě také Voxel, pro kterého je letošní Majálesování první zkušenost s vystupováním na hudebním festivalu.

Návštěvníky také čekají dvě zahraniční návštěvy, a sice angličtí THE FEUD a holandští KENSINGTON. „Letošní program nabízí jednak vše dobré z loňských ročníků, přináší ale také zlepšení v nemainstreamových žánrech. Dvě pódia zůstanou vyhrazena pouze studentským kapelám, kterých se opět představí minimálně patnáct,” uvádí dramaturg Michal Šamánek.

Produkce festivalu pro letošní ročník připravila několik novinek. Těmi nejdůležitějšími jsou, že letos se Majáles nebude konat v prostředí Stromovky, nýbrž na letňanském výstavišti, a také to, že klasické vstupenky jsou nahrazeny čipovými náramky. Ty fungují nejen jako vstupenka na akci, ale zároveň díky nim nepotřebujete mít u sebe žádnou hotovost při placení na tamějších stáncích. Veškeré informace o náramcích naleznete na tomto odkazu.

Chcete i vy být u toho? Můžete! Zkusit štěstí můžete v naší soutěži o 2 vstupenky na tuto akci.

SOUTĚŽ S MAJÁLESEM

Chcete vyhrát 2 vstupenky na pražský Majáles? Je to jednoduché! Stačí zodpovědět naši otázku a k tomu doporučit 5 přátel na naši FB stránku. Spolu se správnou odpovědí nám pak na níže uvedený e-mail pošlete i jména přátel, která jsou tak nově našimi fanoušky.

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník Majálesu se letos uskuteční?

a) 10.
b) 11.
c) 12.

Posílejte na: redakce@magazinprakultura.cz
Soutěž potrvá do 15. 4. 2014

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat