Votvírák se blíží. A slibuje silný line-up
29.3.2014
Kategorie: Hudba

Letošní VOTVÍRÁK programem trumfuje předchozí ročníky

Multižánrový hudební festival  Votvírák, který se uskuteční tradičně 13. až 15. června 2014 na letišti v Milovicích, letos sází na osvědčená jména a špičku CZ & SK hudební scény.

Na dvou podiích nebudou chybět takové kapely jako Chinaski, Tata Bojs, No Name, Iné Kafe, Divokej Bill, Horkýže Slíže, Vypsaná fixa, MIG 21, Mandrage, Visací zámek, Arakain, Harlej, Škwor,Dymytry, Wohnout, Rybičky 48, Sto zvířat, Miro Šmajda, Adam Mišík a mnoho dalších.

Hip Hop Stage, nedílná součást festivalu, bude hostit Rytmuse, Majka Spirita, Ektora, Jamese Cole,LA4, Orion, Prago Union nebo v neposlední řadě Separ.

Už teď je jasné, že Votvírák 2014 má letos nejnabitější program! „Z předchozích let již víme, které kapely mají návštěvníci našeho festivalu nejraději, a tak se jim je letos pokusíme naservírovat pěkně pohromadě a najednou,dodala dramaturgyně festivalu Martina Jablanovská.

Jako každým rokem dostanou na festivalu Votvírák prostor i mladé talentované kapely. Letos se vám na velkém podiu představí mladé nadějné skupiny Lola Běží, Kofe-in, Ice Scream, Wertex, Season Cracknebo vítěz studentské soutěže „Škola rocku“.

Největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat