Dymytry přicházejí s novým albem i videoklipem
26.3.2014
Kategorie: Hudba

Dymytry přicházejí s novým albem i videoklipem

Fanoušci se konečně dočkali. Kapela Dymytry aktuálně vydává své třetí řadové CD s názvem Homodlak. Spolu s ním příchází i jejich turné ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2014, na které vyjíždíspolečné s Arakainy, legendou našeho metalu. Účast na jejich prvních koncertech předčila očekávání. Nadšené reakce ze strany fanoušků jasně dokázaly, že o poctivý metal je u nás stále ještě zájem.

Společné tou Arakainu a Dymytry je unikátním spojením dvou generací metalových muzikantů. Naše společný tour je skutečným propojením všech deseti muzikantů na jednom pódiu a je to neskutečný mazec! Pro mě osobně je veliké potěšení a zároveň tak trochu i čest, moct si zahrát s muzikanty, kteří nám byli inspirací, když jsme se před lety učili držet kytary. Když k tomu přihodíte úplně nové pódium, kulisy, zvuk a světla, všechno koncipované právě pro tohle tour, vzniklo audiovizuální pochutnání. Jsem si jistý, že kdo přijde, užije si hodně poctivý metalový večírek se vším všudy,“ říká zpěvák Dymytry Jan „Protheus“.

Na turné se můžeme těšit kromě ověřených hitů také na úplně nové písně obou kapel. Arakain stejně jako Dymytry propagují svou novou desku pojmenovanou Homodlak.

Dymytry přicházejí s novým albem i videoklipem

Lístky na společné tour lze zakoupit v sítích Ticketart a Ticketportal, i v novém e-shopu Arakainu, kde je připravena speciální aplikace Cool Ticket, tedy vstupenek do chytrých telefonů.

První hraný videoklip

Dalším velkým překvapením je první hraný videoklip. „Točili jsme na pecku Baskerville v divadle Ponec a byl to neskutečný masakr. Měli jsme tam hořícího kaskadéra, naši v současnosti asi nejslavnější primabalerínu, skupinu liliputů a ohromného psa,“ směje se zpěvák.

Na videoklipu již probíhají finální práce.

Text: Nikola Soprová

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,