Simona Krainová hledá novou tvář Czechoslovak TopModel
23.3.2014
Kategorie: Celebrity

Simona Krainová hledá novou tvář Czechoslovak TopModel

V krásném prostředí andel’s Hotel Prague byl ve středu podvečer odstartován druhý ročník soutěže Czechslovak TopModel. Soutěž zahájila ředitelka projektu Simona Krainová. Současně bylo představeno nové promo video a podmínky, za jakých se lze přihlásit.

Czechoslovak TopModel slibuje nejen účast v soutěži, ale také nabízí možnost získat místo v prestižní modelingové agentuře Czechslovak Models. Touto agenturou prošla taková jména jako Eva Herzigová či Tereza Maxová. Jak říká sama ředitelka projektu: ,,Když jsme začínaly, nikdo nám nedával takovou průpravu a informovanost, ale zas jsme byly hozené do vody.“ Czechoslovak Modelsspolupracuje nejen s významnými módními časopisy, ale také talentovanými fotografy a návrháři. Dívky tak mohou uspět u nás i zahraničí.

Topmodelka Simona Krainová

Topmodelka Simona Krainová

Historicky první vítězkou Czechslovak TopModel se stala Kateřina Kozlová z Jihlavy. Kozlovou v dubnu čekají pracovní povinnosti v Čechách a květnu se chystá do města světové módy Paříže. „Katka Kozlová mi dělá radost, věřím, že uspěje,“ uvedla Krainová.

Rozhovor s Kateřinou Kozlovou

Rozhovor s Kateřinou Kozlovou

Dveře do světa modelingu se otevřely i dalším dvěma finalistkám Sáře Struhařové a Barborě Bendlová. Všechny tři dívky nafotily společně se Simonou Krainovou vizuály k CZTM 2014, kterých se ujal známý slovenský fotograf Braňo Šimončík.

Podmínky soutěže

Soutěž Czechoslovak TopModel 2014 je určena pro dívky od 13 do 19 let, které musí být vysoké minimálně 174 cm. Všechna regionální kola proběhnou celkem na jedenácti místech v Čechách a na Slovensku. První bratislavský casting se uskuteční 13. září 2014 v nákupním centru Eurovea. Poslední možnost budou mít dívky 20. října v Praze, a to v galerii Harfa. Vítězka bude vyhlášena v rámci velkého finále 27. listopadu v Centru současného umění DOX. „Nečeká nás lehký úkol, vloni jsme si nasadili laťku hodně vysoko,“ řekla ke startu nového ročníku Simona Krainová.

Foto z tiskové konference

Foto z tiskové konference

Mladé dívky se mohou do soutěže přihlásit online. Více informaci naleznete na stránkách soutěže  www.cztm.cz. Na tiskové konferenci bylo v premiéře představeno promo video, na které se můžete podívat právě zde.

Text: Michaela Wenigerová
Foto: Michaela Wenigerová, oficiální vizuály CZTM 2014 – Branislav Šimončík

Přečtěte si také