Extra zhuštěné, prodloužené a krásně nadýchané řasy po celý den
20.3.2014
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Extra zhuštěné, prodloužené a krásně nadýchané řasy po celý den

Toužíte po krásných a dlouhých řasách a stále hledáte tu pravou řasenku nebo způsob, jak vysněných řas docílit? Jejich dokonalé nalíčení dokáže s celkovým výrazem udělat divy. Dermacol uvádí na trh novou řasenku 1000 Lashes Volume Build Up Mascara vyvinutou pro extra zhuštěné, prodloužené a krásně nadýchané řasy.

Ať už máte řasy kratší nebo dlouhé, jistě víte, že pokud jste nenalíčená, vypadají oči nevýrazně. Je to dáno především tím, že řasy jsou bez ohledu na svou délku na koncích světlejší. Proto vypadají kratší, než ve skutečnosti jsou. Pojďte jim pomoci a nechte svoje oči prokouknout.

1000 Lashes Volume Build Up Mascara

Díky speciální krémové textuře v sytě černé barvě nanášejte maskaru v několika vrstvách za sebou, aniž by došlo ke slepení řas nebo vytvoření žmolků. Nemusíte se bát ani toho, že by vám na pleti ulpívaly částečky řasenky, které byste museli neustále odstraňovat. O zahuštění a doplnění řas se postarají jemná nylonová vlákna, která také fixují prodloužení. Svůj podíl na výsledném efektu krásných hustých řas má i unikátní objemový kartáček se speciálními glitry, díky kterým na řasy nanesete více líčidla.

Řasy dostanou tu nejlepší péči nejen díky těmto vychytávkám, ale také díky účinným látkám, které řasenka 1000 Lashes obsahuje. Oleje z hroznových jadérek a sladkých mandlí obsahují množství posilujících složek, které poskytují řasám výživu a celodenní ochranu před nepříznivými vlivy. Další součástí 1000 Lashes jsou kmenové buňky z jablek, které přispívají k regeneraci vašich řas.

Díky těmto vlastnostem nové řasenky budou řasy dokonale extra zhuštěné, prodloužené a krásně nadýchané po celý dlouhý den.

Aplikace: Kartáček přidržte ve vodorovné poloze a táhněte jím těsně od kořínků ke konečkům tak, abyste řasy nalíčili po celé jejich délce. Opakujte do dosažení požadovaného objemu řas!

Řasenku zakoupíte za 249 korun.

Zesilte účinek řasenky podkladovou bází

Pokud chcete efekt řasenky ještě více zesílit, použijte podkladovou bázi Dermacol Lash Booster, která řasy okamžitě maximalizuje. Řasy budou delší, hustší a dokonale natočené.

Stačí aplikovat jednu až dvě vrstvy báze před nanesením řasenky. Krémová textura rychle schne a nemusíte se bát ani opadávání či vytváření žmolků. Plastový kartáček s hřebínkem řasy pečlivě oddělí a umožní precizní nanesení od kořínků až ke konečkům. Speciální vosky a polymery zlepšují přilnavost k řasám, zpevňují je a fixují jejich natočení. Aby byly vaše řasy dostatečně hydratované, je součástí složení také glycerin a arabská guma.

Podkladová báze stojí 229 korun.

 

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat