Dermacol odhaluje tajemství perfektně nalíčených a svůdných rtů
6.2.2014
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Dermacol odhaluje tajemství perfektně nalíčených a svůdných rtů

Kosmetická značka Dermacol představuje nové výrobky. Jistě neodoláte transparentní konturovací tužce obohacené kyselinou hyaluronovou a dlouhotrvající krémové rtěnce, díky nimž můžete nyní mít rty, po kterých jste vždy toužily.

Tužka Hyaluronic Lip Contour je nejprve neviditelně orámuje, po nanesení na celé rty je současně vyhladí, zvětší a dokonale připraví na aplikaci jakékoliv barvy rtěnky. Pokud si potom vyberete některý ze 14-ti nových odstínů řady Longlasting Lipstick, který jim kromě krémově zářivé barvy dodá i potřebnou dávku hydratace, váš úsměv bude během následujících hodin jednoduše neodolatelný.

Hyaluronic Lip Contour

I vaše rty nyní můžou mít nádherný objem, který působí přirozeně a zdravě. Konturovací tužka Dermacol Hyaluronic Lip Contour obnovuje 3D strukturu jejich jemné pokožky a dodává jim tak fascinující plný vzhled. Za jejím přímo zázračným účinkem se skrývají peptidy a kyselina hyaluronová, o které je známé, že stimuluje tvorbu kolagenu, vyplňuje vrásky a vyhlazuje pleť.

Výsledkem jsou tak plné, vyživené a hladké rty. Díky transparentní textuře vykreslíte neviditelnou linku, která zabrání rozpíjení rtěnky nebo lesku. Výběr odstínu je už jen na vás, s Dermacol Hyaluronic Lip Contour budou ladit všechny. Zakoupíte v ceně 129 korun.

Longlasting Lipstick

Vaše představy o svůdném úsměvu do puntíku naplní i nová řada krémových rtěnek Dermacol Longlasting Lipstick. Rtům kromě dlouhotrvajícího efektu zářivých a sytých barev poskytne i extra dávku intenzivní péče bez nežádoucího pocitu vysušení, a to na celých šest hodin.

Její velmi příjemná, bohatá a vysoce krycí krémová textura s jemnou vůní vanilky dokonale přilne k pokožce rtů. Přírodní vosky spolu se zvláčňujícími oleji se zase postarají o její výživu a hydrataci. Vybrat si můžete ze 14-ti zářivých odstínů, které vaše rty změní na neodolatelné barevné pokušení. Krémovou rtěnku pořídíte za 159 korun.

 

Dermacol odhaluje tajemství perfektně nalíčených a svůdných rtůTIP DERMACOLU:

Linii rtů orámujte transparentní tužkou s kyselinou hyaluronovou Dermacol Hyaluronic Lip Contour. Pokud jim chcete dodat větší objem, vyplňte tužkou jejich celou plochu. Potom naneste dlouhotrvající krémovou rtěnku Dermacol Longlasting Lipstick a rty jemně otlačte do papírového ubrousku. Na závěr aplikujte ještě jednu vrstvu rtěnky. Díky tomuto postupu barva vydrží opravdu dlouho.

 

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat