Votvírák se blíží. A slibuje silný line-up
30.1.2014
Kategorie: Hudba

Votvírák odkrývá část svého programu. Vystoupí i objev roku Adam Mišík

Největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Program Votvíráku dostává jako každý rok koncem ledna svou finální podobu a potvrzuje první kapely, které na festivalu vystoupí.

Letos své skvělé vystoupení na festivalu zopakuje kapela Chinaski, která hrála v Milovicích naposledy v roce 2012 před kotlem tisíců nadšených fanoušků. Za pár dní oslaví 20 let své existence v O2 Aréně a vy si můžete jejich oslavnou párty zopakovat právě na letošním Votvíráku.

Premiérové vystoupení kapely Tata Bojs v roce 2013 nás i návštěvníky nadchlo natolik, že i letos přivítáme tuto kapelu ve velkém stylu. Nikoho příliš nepřekvapí, že mezi účinkujícími nebudou chybět punkové legendy Visací Zámek, nebo rockové festivalové stálice Škwor, Arakain či Desmod. Mladší návštěvníky jistě potěší objev roku Adam Mišík.

Vstupenky můžete zakoupit v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream. Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák.

Text: Michaela Rochovanská 

Mohlo by vás také zajímat