Album hvězd: rodinný koncert v srdci Hybernie
9.1.2014
Kategorie: Hudba

Album hvězd: rodinný koncert v srdci Hybernie

Felix Slováček a jeho děti se sešli v předvánočním koncertu pod střechou divadla Hybernie. Vůbec poprvé se tak uskutečnilo setkání všech příslušníků rodinného klanu. Vystoupení pod názvem Album hvězd aneb Laskavý bulvár se neslo pod taktovkou slavného Big bandu.

Vidět pohromadě Felixe Slováčka, Dagmar Patrasovou a jejich děti Felixe Slováčeka juniora a Aničku Slováčkovou se nestává tak často, navíc když každý z nich ukáže pověstný talent je o zábavu postaráno.

Album hvězd: rodinný koncert v srdci Hybernie

O přátelskou atmosféru se postaraly muzikálové hvězdy, jako je Bára Basiková, Leona Machálková, Míša Nosková nebo František Pytloun. Vtipného a nápaditého moderovaní se ujala čtveřice mladých talentů Ivana Korolová, Petr Kutheil, Martina Bartová a Miroslav Hrabě.

Zajímavé aranžmá

Diváci mohli slyšet nejen slavné melodie svých oblíbených interpretů, ale také klánovický dětský sbor Claireton Chorale pod vedením Světlany Tvrzické a taneční skupinu The PACK dance company.

Bára Basiková

Bára Basiková

Sálem zněly hity jako Loudá se půlměsíc, Dáme si do bytu, Mít rád bližního svého či Teď královnou jsem já. Děti Felixe Slováčka předvedly nejen hudební talent, ale také ten taneční. Jejich společné vystoupení bylo ojedinělým projektem, kde šlo především o kvalitu a humor.

Text + foto: Michaela Wenigerová

Mohlo by vás také zajímat