Album hvězd: známí zpěváci vystoupí za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka
1.12.2013
Kategorie: Hudba

Album hvězd: známí zpěváci vystoupí za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka

Poprvé společně vystoupí na velkém koncertu nazvaném Album hvězd aneb Laskavý bulvár Felix Slováček, Dáda Patrasová a jejich děti Felix Slováček junior a Anička Slováčková. Chybět nebudou ani účinkující z muzikálu Kapka medu pro Verunku.

Vidět rodinu takhle pohromadě se hned tak nepodaří. Ta možnost bude v pondělí 16. prosince v Divadle Hybernia. „Naposled jsme spolu byli v pořadu k tátovým narozeninám, ale jinak se všichni čtyři na jevišti nepotkáváme. Spíš já s tátou, ale s mámou a sestrou ne,“ říká Felix junior. „Ale Vánoce jsou svátky, kdy se rodiny scházejí, a tak jsme si řekli, že bychom mohli být takovým vzorem. A budeme rádi, když se nám podaří přivést celé rodiny také do hlediště. Chceme, aby to bylo takové opravdové sváteční rodinné setkání. Vlastně by to měl být v Divadle Hybernia předvánoční sraz pohodových rodin.“

Zazpívá i Leona Machálková

Na koncertě Album hvězd, který pořádá Pixa-production, nebudou hrát a zpívat jen oni. Pomáhat jim budou Bára Basiková, Leona Machálková, Míša Nosková, Petr Kutheil, Mirek Hrabě, Ivana Korolová, Martina Bártová, František Pytloun, klánovický dětský sbor Claireton Chorale pod vedením Světlany Tvrzické a taneční skupina The PACK dance company. Všichni vystoupí za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka.

Vystoupí i Ivana Korolová a Miroslav Hrabě

Vystoupí i Ivana Korolová a Miroslav Hrabě

Vstupenky zakoupíte v sítích Ticket-art, Ticketportal a také na pokladně Divadla Hybernia.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv Album hvězd

Mohlo by vás také zajímat