Vysílá studio Jezerka: nová hudební revue s Janou Malou a Dášou Zázvůrkovou
13.9.2013
Kategorie: Divadlo

Vysílá studio Jezerka: nová hudební revue s Janou Malou a Dášou Zázvůrkovou

Evergreeny od dvacátých let přes léta šedesátá až po současnost se známými zpěváky a herci. To vše, včetně humoru i nostalgie nabídne v Divadle Na Jezerce každý měsíc nová hudební revue Vysílá studio Jezerka. V režii Terezy Němcové představí průvodkyně večera Jana Malá s Dášou Zázvůrkovou zajímavé hosty i členy souboru divadla.

První díl odstartuje v úterý 29. října. Účinkovat v něm budou Jana Malá a Dáša Zázvůrková, které jsou zároveň autorkami scénáře, Leona Machálková, Petr Vacek, Václav Vydra, Kristýna Hrušínská, Michal Novotný, Martin Písařík, Libor a Zdeňek Hruškovi, Felix Slováček mladší, Ladislav Grendáš a Kvartet Pavla Větrovce.

Revue by měla trvat dvě hodiny a hosté by se měli každý měsíc obměňovat.„Pořad Vysílá studio Jezerka je typická hudební revue s živými muzikanty, skvělými hosty z řad herců a populárních zpěváků, kombinovaná s filmovými dotáčkami, s půvabnými moderátorkami, které budou s humorem a šarmem diváky celým večerem provázet,“ říká principál Jan Hrušínský „Chtěl jsem výrazné zpestření v jasně stavěném dramaturgickém plánu, a protože letos připravujeme na Jezerce takzvanou Českou sezónu, tento druh dobře připravených hudebních improvizací se zajímavými hosty se mi velice líbí,“ pokračuje.

Nízké vstupné

Celý pořad je financován výhradně ze soukromých zdrojů, což divadlu umožnilo nasadit výjimečně nízkou cenu vstupného. Diváci tak zaplatí jen 150 korun za křeslo a 100 korun za přístavek.

Divadlo chce tento pořad nabídnout všem věkovým kategoriím. „Mohl by tedy být zajímavým přínosem jak pro studenty, tak pro seniory. Název jsme odvodili z kdysi slavného pořadu Československé televize, který se vysílal právě z areálu našeho dnešního divadla. V revue budou také filmové dotáčky a nepřehlédnutelnou úlohu bude mít někdejší televizní hlasatel Alexander Hemala, za což bych mu velice rád touto cestou poděkoval,“ uzavírá Jan Hrušínský.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Jana Pertáková

Mohlo by vás také zajímat