Studio DVA otevírá svou stálou scénu. Přijďte na představení zcela zdarma
30.8.2013
Kategorie: Divadlo

Studio DVA otevírá svou stálou scénu. Přijďte na představení zcela zdarma

První týden mají diváci možnost získat volné vstupenky do nového divadla Studio DVA na Václavském náměstí. Stačí si vybrat jedno z představení, zaregistrovat se a přijít si vyzvednout svoje vstupenky s výtiskem deníku METRO.

Divadelní společnost Studio DVA otevírá svou scénu v Paláci Fénix na Václavském náměstí, a to v prostoru, který byl dříve premiérovým kinem Blaník. Při té příležitosti je pro diváky připravena akce Týden zdarma se koná od pondělí 16. září až do neděle 22. září. Na repertoáru jsou nejen premiérová Hlava v pískuIvanou Chýlkovou, Janem Potměšilem a Janou Strykovou, ale i další úspěšné inscenace divadelní společnosti producenta Michala Hrubého.

Volné vstupenky můžete získat také na představení Otevřené manželstvíKarlem Rodenem a Janou Krausovou, dále na komedie Klára a Bára s Ivanou Chýlkovou a Evou Holubovou v hlavních rolích. Chybět nebude ani úspěšné představení Vše o ženáchAnnou Šiškovou, Janou Krausovou a Jitkou Schneiderovou.

Na programu je i oblíbená loňská novinka Kutloch aneb I muži mají své dny, ve které se představí Bob Klepl, Filip Blažek, Kryštof Hádek, Michal Slaný a další. „V rámci této naprosto výjimečné akce chceme přiblížit a otevřít nové divadlo široké veřejnosti. Záměrem je dát všem lidem příležitost navštívit naše představení a poznat herce, kteří u nás pravidelně účinkují…,“ dodává producent divadla Michal Hrubý.

Filip Blažek, Bob Klepl, Kryštof Hádek a Michal Slaný v inscenaci Kutloch aneb I muži mají své dny

Filip Blažek, Bob Klepl, Kryštof Hádek a Michal Slaný v inscenaci Kutloch aneb I muži mají své dny

Registrační formulář na stránkách divadla www.studiodva.cz bude spuštěn 1. 9. 2013. Po úspěšné registraci vyžadující pouze jméno a platnou emailovou adresu bude mít každý zájemce možnost vybrat si a vyzvednout do 48 hodin dvě vstupenky na jím zvolené představení až do vyčerpání kapacity sálu. Nevyzvednuté rezervace se budou automaticky vracet zpět do systému.

Divadlo Studio DVA slavnostně zahájí svůj provoz 18. září komediální lovestory Hlava v písku.

PROGRAM TÝDNE ZDARMA

16. 9. PO    14.00  Hlava v písku – I. veřejná generálka
17. 9. ÚT    14.00 Hlava v písku – II. veřejná generálka
19. 9. ČT    19.00 Klára a Bára
20. 9. PÁ    19.00 Otevřené manželství
21. 9. SO    19.00 Kutloch aneb I muži mají své dny
22 .9. NE    19.00 Vše o ženách

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Studio DVA

Mohlo by vás také zajímat