Mattoni bude slavit koktejl festivalem. Nabídne populární Chinaski i Lenny
11.8.2013
Kategorie: Hudba

Mattoni bude slavit koktejl festivalem. Nabídne populární Chinaski i novou zpěvačku Lenny

Nejlepší barmani z celého světa, nejoblíbenější české a slovenské kapely a skvělá párty přímo na Václavském náměstí. Mattoni bude pořádat koktejl festival, který se uskuteční už za týden. Provázet jím bude moderátor Leoš Mareš.

Mattoni v rámci oslav 140. výročí od svého založení připravila velkolepou oslavu – Mattoni koktejl festival. Ten proběhne v neděli 18. srpna od 20:30 hodin, a to přímo na Václavském náměstí. Těšit se můžete na nejlepší české a slovenské hity, které si pro vás připraví kapely Chinaski, No Name, Divokej Bill, Mig 21,Peter Bič Project či Charlie Straight. Hudební dávkou přispěje mimo jiné i populární interpretka Aneta Langerová či nový objev zpěvačka Lenny.

Chybět nebude ani Libor Bouček, který se ujme koktejlové talkshow. Proběhne též finále mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů. Festivalem provede Leoš Mareš.

Vstup na akci je zdarma. Pro ty z vás, kteří se festivalu nemohou zúčastnit, mají pořadatelé skvělou zprávu, ČT 1 totiž odvysílá přímý přenos z této akce. Přenos začíná v 21:15 hodin.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také