Berenika Kohoutová a Patrik Děrgel zažijí Nepravděpodobnou romanci
3.8.2013
Kategorie: Film

Berenika Kohoutová a Patrik Děrgel zažijí Nepravděpodobnou romanci

Režisér Ivan Vojnár připravil pro filmové nadšence drama Nepravděpodobná romance. Příběh, jehož premiéry se diváci dočkají na podzim tohoto roku, pojednává o dvou dívkách, které si musí projít těžkou životní zkouškou. Děj vychází se skutečného příběhu, který Vojnár kombinuje s vlastní povídkou.

Nepravděpodobná romance je film, který začíná jako drama, ale končí jako melodram. Louisa i Erika jsou prototypy mladých dívek, které se vrhají do vztahu se „špatnými“ muži a ze všech selhání viní jen sebe. To je zapotřebí změnit. Obě dvě musejí dozrát a začít znovu žít.

Louisa v podání Bereniky Kohoutové, známé mimo jiné ze seriálu Ulice, se chce stát herečkou. To však její manžel Igor, jehož ztvárňuje Patrik Děrgel, dost nelibě nese. Alžběta Pažoutová coby filmová Erika se snaží co nejvíc pracovat, aby si mohla dovolit studovat a získat lepší životní perspektivu. Bohužel narazí na šéfa, který s ní nemá nejlepší úmysly. Louisin manžel nakonec spáchá demonstrativní sebevraždu. Erika zabije náhodou a v sebeobraně šéfa…

Příběh filmu je zpočátku vyprávěn retrospektivně coby ozvěna léčby, kterou Louisa podstupuje v psychiatrické léčebně. Tam se setkává s psychiatrem, jehož hraje sám režisér filmu Ivan Vojnár. Psychiatr jí naslouchá a donutí ji dívat se na svůj život jinak. To se pro změnu nelíbí místní primářce, kterou hraje Veronika Freimanová, kvůli vzplanutí stárnoucího lékaře pro energickou dívku.

Ve filmu dále hrají Sylvie SvitákováIgor OrozovičAnna PolcarováMartina SikorováMiřenka ČechováMatyáš Vaňha a Anne-Francoise Josephová.

Snímek se premiérově představí 7. listopadu 2013.

Text: Michaela Rochovanská
Zdroj informací + foto: Artcam

Mohlo by vás také zajímat