Třináctý ročník festivalu Okoř se blíží. Exkluzivně vystoupí Miro Žbirka
29.6.2013
Kategorie: Hudba

Třináctý ročník festivalu Okoř se blíží. Exkluzivně vystoupí Miro Žbirka

Legenda české a slovenské populární hudby Miro Žbirka bude letos exkluzivně účinkovat v rockové sestavě pouze na Festivalu Okoř. Těší se na vás i skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý a další.

Jak je dobrým zvykem, i letos přinese Festival Okoř výběr těch nejlepších, co současná česká populární hudba nabízí. Festivalový program odstartuje vystoupení mladé zpěvačky Anny Veselovské. V malebném areálu pod zříceninou hradu Okoř zahrají Miro Žbirka v jediném letošním koncertu v rockové sestavě, skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná fixa a Doctor P.P.

Nejen zmiňované romantické prostředí se zasloužilo o to, že srpnový Festival Okoř je jedním z nejlepších a nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Dobře volený hudební program a péče o návštěvníky – od malých po velké – jsou dalšími důvody. Cílem pořadatelů je, aby se všichni cítili dobře. Ostatně i vystupující, kteří zde kdy hráli, se sem rádi vracejí a většinou i s rodinami nebo přáteli.

Předprodej vstupenek v  síti  Ticketportal odstartoval 1. června a je organizátory vřele doporučován. Několik posledních ročníků bylo úplně vyprodáno a i když je určitý počet vstupenek vyhrazen pro prodej přímo na místě, obrovský zájem pokrýt nestačí. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Stanové městečko, posílená doprava a zábava pro děti bude připravena tak jako každý rok.

Festival Okoř se zařadil mezi Čisté festivaly, kde se bude třídit odpad.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také