Kapela Nightwish míří do Čech. Vystoupí na festivalu Benátská noc
31.5.2013
Kategorie: Hudba

Kapela Nightwish míří do Čech. Vystoupí na festivalu Benátská noc

Nightwish vystoupí ve speciálním dvouhodinovém setu na 21. ročniku Benátská noc! Nenechte si ujít jejich jediné vystoupení u nás, stejně tak jako první vystoupení britských James.

Už je to potvrzeno. Legendární finsko-švédská formace Nightwish vystoupí v sobotu večer 27. července se zpěvačkou Floor Jansen. Bude to naprosto unikátní, protože půjde o dvouhodinový koncertní set domluvený speciálně pro festival Benátská noc. Během následujících dvou let neplánují vystoupení v ČR, proto máte tak unikátní příležitost vidět Nightwish v sestavě, které u nás ještě nebyla a možná se již nikdy nezopakuje.

Nightwish nejsou to jediné, na co se můžete těšit. Poprvé vystoupí v ČR i britská kapela James. Jejich proslulé hity Come Home, Sit Down nebo She’s a Star, které roztančily celý svět, dostanou do nálady jistě i Liberec.

Na festivalu Benátská noc se můžete těšit také na koncerty Mira Žbirky s Moravskou filharmonií Olomouc, švédské Sabaton, Sunrise Avenue, Katku Knechtovou, Davida Kollera, Xindla X, Martu Kubišovou, Monkey Business, Pražský výběr, Věru Špinarovou, UDG, Tleskače, Charlie Straight, Wohnout, Skyline, Dogu, Anetu Langerovou, Radůzu, Walda Gang  a další.

Pravidelně aktualizovaný seznam účinkujících naleznete zde.

Ušetřete s nabídkou Akce Prachy do latě, která vám nejen umožní vstup zdarma na celý program festivalu, ale navíc máte v rámci OK Finanční plán od finančního konzultanta Broker Consulting možnost dát si vlastní finance do pořádku a najít rezervy v rodinném rozpočtu. Více informací zde.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Ville Juurikkala

Přečtěte si také