Letošní JamRock nabídne Belladonnu i Desperadoz
24.4.2013
Kategorie: Hudba

Letošní JamRock nabídne Belladonnu i Desperadoz

Jinakost, nejpropracovanější line-up a výjimečnou atmosféru si v rámci českých festivalů drží JamRock už dlouho. Letos přidává navíc spoustu unikátních koncertů, skulptur a programu „navíc“. Festival slibuje Belladonnu, italskou kapelu několikrát nominovanou na cenu Grammy, či třeba unikátní koncert Chinaski.

Specialitou festivalu budou ovšem Dezperadoz. Smíchejte Nickelback, Kabát, AC/DC, Rammstein přidejte trochu western, hodně zábavy a máme tady Dezperadoz! Výjimečnou podívanou, speciální show světla i zvuk nám slibují pro vystoupení na JamRocku právě Dezperadoz, navíc se je chystají nasadit i rádia.

Trojrozměrné efekty Tata Bojs

Speciální scénu pro JamRock s trojrozměrnými efekty budou mít Tata Bojs, vystoupí již téměř nehrající BSP, Tři Sestry, které ostatní festivaly úplně vypouští, Sto Zvířat, Wohnout, Charlie Straight a desítky dalších skvělých kapel.

Organizátoři festivalu slibují, že JamRock bude skvělou oslavou začátku léta a prázdnin, letos v duchu šedesátých let. Uskuteční se 27. – 29. 6. 2013 v Žamberku.

V průzkumech brněnské průzkumové agentury Orin vyšlo, že je s ohledem na nabídku a cenu nejvýhodnější festival v ČR. Za pouhých 550 korun tady strávíte tři dny plné muziky tvořené českou špičkou i zahraničními kapelami, streetartového umění a to vše v prostředí, které jinde nenajdete.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat