Švédští Sabaton a finští Sunrise Avenue zazáří na Benátské noci
13.4.2013
Kategorie: Hudba

Švédští Sabaton a finští Sunrise Avenue zazáří na Benátské noci

Oblíbené zahraniční kepaly Sabaton a Sunrise Avenue se v létě vrací do Čech. Zahrají na 21. ročníku festivalu Benátská noc. Do poloviny dubna můžete zakoupit permanentku na celý program festivalu za pouhých 1 090 korun.

Švédská heavy metalová legenda Sabaton se vrací v rámci své letošní letní evropské jízdy s názvem Swedish Empire Tour do Čech (na jejich poslední koncert v Čechách přišlo na sedm tisíc návštěvníků). Zahrají v pátek večer 26. července 2013.

Po nich už je ohlášen koncert finských Sunrise Avenue, které si znovu vyžádalo četnými dotazy festivalové publikum. A že se známým Finům v Čechách líbí! Kromě toho, že potěšili své fanoušky na loňské Benátské noci, letos v březnu představili svůj koncert v rámci Big Band Theory 2013 Tour v pražském Paláci Akropolis.

Kromě koncertního hodování si na své přijdou i fanoušci BMX a MTB kol. Budou pro ně přichystána vystoupení předních českých jezdců v show s názvem AGANG BIKES. V jejich zóně si také budou moci prohlédnout a vyzkoušet kola AGANG z aktuální modelové řady 2013.

Pravidelně aktualizovaný seznam účinkujících naleznete zde.

Na festival se slevou

Permanentku na celý program festivalu, včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky a dalších hostů pořídíte do 15. dubna za 1 090 korun v síti Ticketportal a Ticket-art, pak bude o sto korun dražší.

VIP za 2 990 korun obsahuje stan se sezením, výhled na hlavní pódium, samostatný vstup a sociální zařízení.

Golden ticket za 9 990 korun zahrnuje klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedacími soupravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar s obsluhou, hostesky, rautový stůl, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem. V ceně vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stůl. Omezená kapacita je max. 100 osob.

Pro držitele karet ISIC/ALIVE/ITIC existuje možnost výhodného nákupu vstupenek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) mohou držitelé karet ISIC při nákupu získat 10% slevu na všechny typy vstupenek. Slevu je možné uplatnit při nákupu on-line nebo na kterémkoliv prodejním místě.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Anna Äärelä

Mohlo by vás také zajímat