Sázavafest připravuje hvězdný Warm-Up k Dance Hall
10.4.2013
Kategorie: Hudba

Sázavafest připravuje hvězdný Warm-Up k Dance Hall

Multikulturní festival Sázavafest minulý rok představil novinku v podobě taneční haly pod záštitou projektu Dance Mania, v rámci níž se na festivalu objevily hvězdy elektronické taneční scény jako Mike Candys, Sak Noel, Paul Oakenfold, Dennis Sheperd nebo Chris Sadler. I letos se chystají na Sázavafest další velká jména světové i tuzemské elektronické taneční hudby.

 

Jak jsme již informovali, oznámen byl zatím uznávaný producent Alex Christensen, známý kultovním projektem U96, který se v létě představí jako Jasper Forks, dále pak vycházející chorvatská hvězda Pyero, kterého hrají taková jména jako Calvin Harris nebo Fedde Le Grand. Další světoví DJs budou postupně odhaleni, prostor dostane house, trance, dubstep ale i hardstyle. K této příležitosti pořádá Dance Mania oficiální Sázavafest Dance Warm-Up, kam zavítají skutečně významní DJs a producenti posledního desetiletí.

 

Sázavafest Dance Warm-Up se uskuteční v pátek 17. května 2013 od 21:00 v prostorách Music Clubu Oko v Novém Boru (Liberecký kraj).

 

Vystoupí zde velká hvězda elektronické taneční scény devadesátých let a milénia, kultovní Brooklyn Bounce DJ (DJ Bonebreaker) z Německa. Na dvou stages dále vystoupí populární DJane Lucca a progresivní Michael C. Chybět nebude ani český průkopník hands-up a hardstyle music DJ Basslicker.

 

Na elektronické scéně se začíná prosazovat, především díky spolupráci s americkou vokalistkou Snoflake, DJ a producent Époque Noir. Ten se představí v live vystoupení doprovázeným kytaristou Tomas-Z. Své zastoupení bude mít i dubstep, kdy svůj set vystřihne pražská hvězda Boy From Sunday School.

 

Tento line-up doplní i DJs a producenti projektu Dance Mania, kteří zahráli minulý ročník v taneční hale Sázavafestu, a sice Mikael van Dikeen, místní novoborský rezident Jerry Deejay nebo Koláč Deejay. Na dvou stages si tak budete moci vychutnat tu nejlepší elektro taneční hudbu různých chutí a vůní.

 

Deset návštěvníků bude odměněno vstupenkou na celý festival zdarma.

Vstupné na místě je 250 Kč / 10 €.

 

Text: Tereza Poništová

Mohlo by vás také zajímat