Festival Votvírák představuje program. Vystoupí i Tomáš Klus a Rytmus
7.4.2013
Kategorie: Hudba

Festival Votvírák představuje program. Vystoupí i Tomáš Klus a Rytmus

Již šestý ročník největšího českého multižánrového hudebního festivalu Votvírák vypukne 14. června 2013 na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích. Návštěvníkům slibuje celé tři dny toho nejlepšího z české a slovenské hudby.

Stejně jako v předchozích letech se můžeme těšit na skvěle našlápnutý line-up s řadou zvučných jmen. Těšit se můžete především na zlatého Slavíka Tomáše Kluse. Chybět nebudou ani kapely No Name,Kryštof, Tata bojs, Sto zvířat, Wohnout, Totální nasazení, Iné Kafe, Arakain, Katapult, Vypsaná fixa,Harlej, Škwor, Visací zámek, Sunshine, Blue Effect, ale třeba i UDG a Zakázané ovoce. Účast přislíbili i interpreti Xindl X a Richard Müller.

Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně se v posledních letech vystřídala prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény, řada z nich vystoupí i letos. Publikum festivalu Votvírák se tak může těšit na Rytmuse, Ektora & DJ Wich, Vladimira 518, Moju Reč, H16, PRAGO UNION, STRAPO, Ty Nikdy Label, Vece nebo SMACKa.

Bohatý doprovodný program

Pro návštěvníky je připraven i bohatý doprovodný program s celou řadou překvapení tak, aby zde našli zábavu opravdu všichni. Jde především o Adrenalin Camp, Game Zone, turnaj paintbalové ligy nebo rozmanité pouťové atrakce. Oblíbená je rovněž noční prodloužená pro vytrvalé, pro něž je připraven hudební program i po ukončení hlavního festivalového bloku, a to až do rozbřesku.

K dispozici je návštěvníkům festivalu rovněž velké parkoviště, dosud nejrozsáhlejší stanové městečko v historii festivalu a nepřeberné množství jídla i pití s produkty řady partnerů festivalu, např. Staropramenu, Kofoly, KFC, jakož i množství komerčního festivalového zboží po celou dobu konání akce.

Votvírák pomáhá dětem

Festival Votvírák tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni, nejčastěji to byli organizace, které pomáhají těm nejpotřebnějším a současně nejzranitelnějším – dětem. V loňském roce jsme pak navázali spolupráci s organizací Lymfom Help, která pomáhá lidem postiženým rakovinou.

Votvírák je opakovaně držitelem ocenění Čistý festival, organizované společností Eko kom, na festivalu vyprodukovaný odpad třídíme.

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro. Na Votvírák můžete zakoupit rovněž E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova.

Držitelé karet ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE/STAFF mohou využít 10 % slevu z prodejní ceny vstupenek (standardních i VIP). 10 % slevu prostřednictvím společnosti Ticketstream mohou využít také držitelé karet Billa Bonus Club a In-karty Českých drah.

Text: Nikola Soprová
Foto: oficiální web Tomáše Kluse a festivalu Votvírák

Mohlo by vás také zajímat