Zpěvačka MISTA má vlastní fashion kolekci od Osmany Laffita
6.4.2013
Kategorie: Hudba

Zpěvačka MISTA má vlastní fashion kolekci od Osmany Laffita

Slovenská interpretka MISTA, jejíž popularita neustále roste jak u nás, tak v zahraničí nafotila svoji první kolekci, kterou pro ni navrhl známý módní návrhář Osmany Laffita.

Mista dnes patří mezi nejhranější domácí interprety také díky rádio hitu Show Me, který se hraje v rádiích už neuvěřitelných pět měsíců. Dostala ocenění za druhou nejoblíbenější domácí zpěvačku od posluchačů rádia EVROPA 2.

Mista se však kromě zpěvu orientuje také ve světě módy, což může dokázat spoluprácí s uznávaným Osmanym Laffitou. „Jsem nadšený, že MISTA tolik dbá o svojí image a také, jak vypadá na pódiu. Pracuje v showbyznysu a ten je celý o image a také samozřejmě o jejím zpěvu! Znamená to, že myslí na svoje fanoušky a chce pro ně vypadat dobře. Mohla by udělat to, co většina „celebrit“ v této krajině, a to vypůjčit si oblečení z nějakého butiku. Ale ona místo toho skutečně do svého outfitu a image zainvestuje a oblečení si nechá navrhnout. Myslí mezinárodně, a to se mi líbí. Takže mě nadchlo s ní na tom pracovat,“ říká Laffita.

Zpěvačka nezahálí a tuto speciální fashion kolekci využije taky na titulku obalu nového letního singlu Feel the Breeze, jenž vyjde koncem května v Německu a začátkem léta v České republice.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: