21. ročník festivalu Benátská noc ve Vesci u Liberce slibuje hudbu, zábavu i adrenalin
31.1.2013
Kategorie: Hudba

21. ročník festivalu Benátská noc ve Vesci u Liberce slibuje hudbu, zábavu i adrenalin

Loňské rozhodnutí pořadatelů přesunout scénu Benátské noci do Vesce u Liberce se ukázalo jako velmi rozumné řešení nejen pro diváky, ale i pro vystupující umělce. Příznivá poloha areálu umožňuje dobrou dopravní dostupnost, komfortní zázemí a hlavně případná nepřízeň počasí nemá žádný vliv na program. A stejně jako loni, tak i letos lákají pořadatelé na zajímavá jména.

Ty si mohou zájemci koupit do konce ledna v předprodeji za nejvýhodnější možnou cenu – na celý festival za 990 korun. Od 1. února se cena navýší. V prodeji je i 100 kusů VIP vstupenek za 9990 korun, ty garantující luxusní péči, včetně klimatizovaného stanu, komfortních sedaček, splachovacích toalet, rautem a dalšími službami rozmazlujícími hosty.

21. ročníku festivalu Benátská noc, který proběhne 26. – 28. 7. 2013 přinese kromě vystoupení hudebních hvězd i doprovodný program, ze kterého si vybere každý návštěvník festivalu.

Fanoušci si vychutnají každé vystoupení naplno

Pořadatel festivalu Pavel Mikez k připravovanému ročníku říká: „Jsme právě ve fázi finalizace seznamu hlavních hudebních hostů. Stále častěji se množí dotazy ohledně vystoupení skupiny Blur. To bohužel zatím nemohu potvrdit. Ale jsem si už jistý, že chceme jít cestou renomovaných světových hudebních festivalů. Budeme mít jednu hlavní scénu a jednu odpočinkovou, na které se budou umělci střídat.“

Dle jeho slov si fanoušci tak nebudou muset pobíhat od jednoho podia ke druhému, naopak budou mít možnost si vychutnat každé vystoupení naplno. „Pro nás je důležitá kvalita, nikoliv kvantita. Myslím, že dobrá pověst, velikost a úspěšnost festivalu není o obrovském počtu kapel na mnoha podiích. Rozšířit chceme také nabídku volnočasových aktivit, chceme i hodně adrenalinové, ale uvidíme, jak všechna jednání dopadnou, dodává Mikez.“

Zatím jsou potvrzeni interpreti: Alkehol, BSP, Citron, David Deyl, Desmod, Harlej, Iné kafé,Metalinda, Marek Ztracený, Memphis, Monkey Business, N.O.H.A., Peter Bič Project, Walda Gang,XIII. Století.

Oba typy vstupenek budou k dispozici po omezený čas v předprodejní síti Ticketportal.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat