Festival JamRock oznámil první interprety. Chybět nebude ani zpěvačka Lenny
4.1.2013
Kategorie: Hudba

Festival JamRock oznámil první interprety. Chybět nebude ani zpěvačka Lenny

Vycházející hvězda Lenny se svým charizmatickým chraplákem, populární Wohnout, legenda metalové hudby Arakain a na festivalech nejžádanější formace vůbec – slovenští Horkýže Slíže. To jsou první jména, která sama o sobě dávají tušit, že letošní JamRock „hraje“ vysokou ligu.

Potvrzena je také kytaristka, žákyně Randyho Rhoadse, známého kytaristy Ozzyho Osbournea, Janet Robin, která přijede s celou kapelou a která se na jevišti doslova rozdává. Nenechá svému jménu nic dlužna už jen proto, že třeba některé části skladeb odehraje na kytaru zuby.

JamRock v roce 2014 nabídne velkou rozmanitost a skvělou atmosféru, která je na tamějším hudebním festivalu už po léta jedinečná.

Buďte v baru mezi kapelami

Vstupenky s více jak 44% slevou vyjdou v omezené sérii na pouhých 390 korun. VIP vstupenky umožňují být mezi kapelami, resp. vstup do jejich baru, kde je jednak lacinější pivo a jídlo, a kde se také potká se spoustou svých idolů, včetně zahraničních kapel a ještě navíc může zajet autem až přímo do areálu na hlídané parkoviště. K tomu všemu dostane dvě trika JamRock jako dárek zdarma. To vše díky partnerům Ciatik Trade a Templářským sklepům za pouhých 790 korun.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: oficiální FB stránka zpěvačky Lenny

Mohlo by vás také zajímat