JamRock 2013 už nyní láká na hvězdná jména
28.12.2012
Kategorie: Hudba

JamRock 2013 už nyní láká na hvězdná jména

Na nadcházejícím hudebním festivalu JamRock vystoupí velké zahraniční kapely. Právě dnešním zahájením předprodeje vstupenek se dostává JamRock do festivalové sezóny 2013. Již nyní jsou uzavřeny smlouvy s českými kapelami. Mnohé z nich jsou opravdové legendy, které potkáte jen málo kde.

Těšit se tak návštěvníci můžou na Flamengo Vladimíra Mišíka a jejich Kuře v hodinkách, již téměř nehrající BSPKamilem StřihavkouMichalem Pavlíčkem, vítěze New Yorské světové soutěže Beatles revivalů The Backwards. Novou desku představí skupina Kryštof, se svou největší světelnou show se představí  kapela Tatabojs a mnoho dalších.

Festival, který i přesto, že je jeden z největších u nás, zatím bez problémů stále roste, přináší divákům zcela skvělou atmosféru a hlavně odlišnost. JamRock se odehrává v krásném prostředí Orlických hor a je výjimečný nejen každoroční kvalitou programu, ale i celkovým působením na diváky a čistotou areálu.

Přijde i osobní manager Freddieho Mercuryho

Mezi headlinery tady není problém najít úplně nové kapely, které v Čechách ještě nehrály, v zahraničí však vedou žebříčky hitparád, jako je například letošní třikrát platinoví Awolnation z USA. Seznámíte se zde se spoustou zajímavých lidí, potkáte osobnosti jako Petera Freestone – osobního managera Freddieho Mercuryho a podobně.

Pro rok 2013 se JamRock bude odlišovat ještě víc. Počínaje vizuální stránkou – grafikou, konče programem a vším, co k JamRocku tak nezaměnitelně patří. Pořadatelé zařadili do programu opravdu světová jména, s nimiž právě probíhají složitá jednání.

Cenu festival už tři roky nemění. Vánoční předprodeje začínají díky partnerům na pouhých 390 korun. Vstupenek v této ceně je však jen omezený počet. Tak neváhejte, protože krom skvělých zahraničních kapel zde uvidíte i české novinky a samozřejmě nebudou chybět ani hvězdná česká jména.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat