Arakain příští rok vyráží na DVD tour
15.12.2012
Kategorie: Hudba

Arakain příští rok vyráží na DVD tour

V roce 2012 oslavili 30. výročí existence, měli beznadějně vyprodané jarní turné, rekordní počet odehraných letních festivalů, vydané DVD ARAKAIN XXX. Vrcholem byl megakoncert v PVA Expo Letňany za účasti bývalých členů Lucie Bílé, Petra Koláře a dalších šestnácti kapel v roli gratulantů.Ze záznamu tohoto koncertu se nyní vytváří nové DVD a kapela již prozrazuje plány na jaro.

Turné, které startuje na tradičním místě v Polné u Jihlavy 8. března 2013, ponese jednoduchý avšak výstižný název – DVD tour 2013.

Název DVD tour 2013 vybrala kapela právě proto, že prvních 3000 zájemců jej získá zcela zdarma k zakoupené vstupence na libovolný koncert.  Nosič vychází v den prvního koncertu a návštěvníci jej obdrží ihned u vstupu.

V současné době metalisté dokončují podzimní část výročního turné. Je v naprosté herní pohodě, těší se na lednový odpočinek a již nyní prozrazuje, že v novém programu zazní skladby, které se nevešly do playlistu 2012 a fanoušci si je přejí slyšet. Chystají se dávno nehrané nebo úplně nové skladby a další velké překvapení.

Vstupenka na DVD tour 2013 s bonusem v podobě nového nosiče je tip na ideální vánoční dárek, který může potěšit nejednoho příznivce tvrdé hudby.

Vstupenky je možno zakoupit v Arakain e-shopu a předprodejních sítích TicketStream a Ticket-Art.

První zveřejněné koncerty:

8.3. Polná – KD Zámek

15.3. Plzeň – KD Šeříkovka

16.3. Chyšky – KD

22.3. Brno – KD Semilasso

31.3. Březolupy – Sportovní hala

6.4. Vimperk – KD Cihelna

12.4. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum

26.4. Toužim – Sokolovna

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat