Zpěvačka Mista odstartovala svůj Fashion Blog
10.12.2012
Kategorie: Hudba

Zpěvačka Mista odstartovala svůj Fashion Blog

Poprvé v Česku a na Slovensku začíná na internetu pravidelný video-fashion seriál pro holky a mladé ženy, které se zajímají o módu. Projekt přináší slovenská zpěvačka Mista.

MISTA FASHION BLOG je výjimečný díky tomu, že Mista bude vždy modelkou, na které její profesionální tým bude detailně ukazovat a vysvětlovat, jak si správně udělat make-up, účesy jak na denní nošení, tak i speciální „vychytávky“ pro různé příležitosti. Mista se ve svém fashion blogu bude také věnovat módním trendům a speciálním nehtovým radám a tipům.

Některé z vás dostanou možnost být součástí v nejednom videodílu. Každé video pak budou doprovázet soutěže a lákavé dárky. Na blogu ale najdete i mnoho dalších zajímavostí. Třeba denně aktualizované články v sekci BLOG o všem, co vás může zajímat a oč si budete psát.

Ptejte se Misty 

Díky tomuto Fashion Blogu mají holky možnost napsat Mistě témata, která je trápí, a interpretka je pro ně zfilmuje, nebo o nich napíše. Její pravou rukou je v otázkách krásy a líčení její kamarádka a profesionální vizážistka Marta Šantorová.

Mista navštíví taky salón Petra Měchurová, ve kterém doporučí, jak se správně starat o vlasy, jak a kdy je barvit a třeba i jaké přípravky používat. „Rozhodla jsem se udělat tenhle FASHION BLOG, pro holky a ženy, protože jsem sama dlouho hledala způsob, jak se co nejlíp upravit. Později jsem měla možnost poznat tým stylistů a vizážistů, kteří mi ukázali, jak je jednoduché, vypadat dobře při každé příležitosti,“ vysvětluje důvody vzniku tohoto webu sympatická zpěvačka. „Někdy stačí jenom pár dobrých triků a změna je obrovská. Protože mi přišlo fér, nenechat si tyle rady pro sebe a podělit se o ně se všemi holkami a ženami. Věřím, že si každá najde na mém blogu to své, a že jí to pomůže zvednout sebevědomí, dodává.“

 

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Mistamusic.com

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: