Slovenská zpěvačka Mista konečně vydává své debutové album
3.12.2012
Kategorie: Hudba

Slovenská zpěvačka Mista konečně vydává své debutové album

Mista vydává jeden úspěšný singl za druhým, a tak si získává přízeň nejednoho fanouška, a to jak na Slovensku a v Čechách, tak daleko za hranicemi. Kromě toho, že aktuálně má diář plný koncertů v daleké Číně, potěšila své posluchače velmi příjemnou novinkou – vydává své debutové CD, o které si můžete zasoutěžit v naší vánoční soutěži.

Zpěvačku Mistu jsme mohli poprvé zaznamenat minulý rok, kdy představila svůj první singl Rock It (United). Stejného úspěchu dosáhla i s následujícím songem Never Hide, který jí otevřel dveře i do zahraniční. Díky následné nabídce na spolupráci s německým vydavatelstvím A45 došlo k propojení krásné blondýnky Misty s producenty rumunského tanečního projektu Morandi (určitě si pamatujete na hity Angels a Save Me), kteří pro ni napsali nedávný hit Ca$h Out.

Třetí singl bodoval nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v rádiích a klubech po celém Německu, Španělsku, Holandsku, Rumunsku nebo Belgii. Německý label A45 viděl v Mistě velký potenciál a všechny tři singly nabídl svému asijskému partnerovi – jednomu z největších tanečních vydavatelství – ToCo International, divize Asia. Ten okamžitě zareagoval, oslovil management zpěvačky a pozval ji na turné po nejvýznamnějších čínských klubech. První část turné má zpěvačka již za sebou, další koncerty jí čekají jen pár dní před Vánoci.

Nyní má Mista úplně jinou prioritu! Konečně totiž přichází se svojí první deskou s názvem Show Me, jejíž vydání doprovází stejnojmenný singl, ke kterému si zpěvačka složila hudbu. Vlohy pro to rozhodně má. Tato čtyřiadvacetiletá Slovenka se hudbě totiž věnuje již od dětství. Má za sebou klasické hudební vzdělání, a to konzervatoř a Vysokou školu muzických umění v Bratislavě.

To, že klasické hudební vzdělání a hodiny pravidelného cvičení na housle a klavír mohou zaútočit i na taneční parkety, potvrzují taneční vypalovačky na desce Show Me, kterou Mista vydala 19. 11. 2012 a krátce nato k pilotnímu singlu představila i nový videoklip.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: