Eddie Stoilow zpívají hymnu pro letošní Movember
24.11.2012
Kategorie: Hudba

Eddie Stoilow zpívají hymnu pro letošní Movember

Mo sestra a Mo bratři složili hymnu pro letošní Movember v České republice. Pod názvem Movember Love jí v těchto dnech uvádějí Erika Fečová, Eddie Stoilow a Orion. A kapele se píseň natolik zalíbila, že se rozhodla ji použít i jako její oficiální singl. Zazní i v prosinci na koncertu Eddie, kteří letos slaví desáté výročí.

Movember LoveEddie Stoilow feat Erika Fečová a Orion vznikl i velmi povedený videoklip v hlavní roli s kosmonautem Eddie Stoilow.

Eddie Stoilow ke spolupráci dodávají: „Jako každý rok se těšíme na čas kníračů, a to je právě listopad, kdy se sejde celá Movember family. Tato akce je pro nás tento rok extrémně příjemná, jelikož jsme byli s Eddie Stoilow požádáni vedením Movemberu o složení oficiální hymny. Spojili jsme síly s Orionem (králem 2011) a s Mo sestrou Erikou Fečovou z Navigators a vznikla hymna pod názvem Movember Love. Je nám tedy ctí a necháváme růst porost nejen hudební, který nás spojuje! Peace and Mo.“

Kromě projektu, který podporuje prevenci a boj proti rakovině prostaty, Eddie Stoilow pilně připravují koncert KOULE.CZ EDDIE STOILOW – LIVE SPECIAL, který se uskuteční v pátek 14. prosince v pražské Meet Factory. Tímto předvánočním koncertem pokračují oslavy 10. výročí existence skupiny.

Vstupenky zakoupíte už nyní v předprodeji Ticketstream.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: foto archiv Eddie Stoilow 

Mohlo by vás také zajímat