Koncert v barvách SeMaForu pro nadační fond Slunce pro všechny
1.11.2012
Kategorie: Divadlo

Koncert v barvách SeMaForu pro nadační fond Slunce pro všechny

Dobře se pobavit a zároveň pomoci dobré věci mohou všichni ti, kteří přijdou 8. listopadu 2012 na Koncert v barvách SeMaForu. V doprovodu swingové kapely Jakub Šafrt Trio zazpívají Petr Macháček, Dáša Zázvůrková, Leona Machálková a Václav Kopta.

Večer v rytmu semaforských šlágrů zahájí dobročinný bazar s výrobky od handicapovaných dětí, vánočními přáními a s kalendáři pro rok 2013.

Hlavní program Koncertu v barvách SeMaForu je sestavený z písní z muzikálů Dobře placená procházka, Kdyby tisíc klarinetů, Zločin v šantánu a dalších, nejen semaforských melodií. Známé songy zazpívají herci a zpěváci Petr Macháček, Dáša Zázvůrková a jejich hosté – Leona Machálková a Václav Kopta – v doprovodu swingové kapely Jakub Šafr Trio.

„Velmi oceňuji, že se v této době, kdy divadlům chybí peníze více než kdy jindy, sejdou umělci, aby udělali dobrý skutek a pomohli nám sehnat peníze na vybudování hřiště u mateřské školy,“ říká Blanka Dvořáková, zakladatelka Nadačního fondu Slunce pro všechny.

Koncert uvede moderátorka a patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny Hana Heřmánková.

Bonusem večera bude společné setkání v divadelním baru s občerstvením z Kavárny Slunce.

Výtěžek celé akce bude věnován na víceúčelové hřiště integrované mateřské školy v Kyšicích, která je součástí zařízení Slunce.

Koncert v barvách SeMaForu pro nadační fond Slunce pro všechny

Koncert v barvách SeMaForu pro nadační fond Slunce pro všechny proběhne 8. listopadu 2012

Koncert v barvách SeMaForu: 8. listopadu 2012 od 19hod. v divadle Semafor.

Text: Veronika Nováková
Foto: Ilona Sochorová

Přečtěte si také