Chinaski rozjíždějí další tisícovku koncertů. Zastaví se i v Lucerna Music Baru
12.10.2012
Kategorie: Hudba

Chinaski rozjíždějí další tisícovku koncertů. Zastaví se i v Lucerna Music Baru

Loni touto dobou kapela Chinaski uzavírala výročí 1000. koncertu. Letošní podzim začínají Klubovým speciálem 2 s podtitulem „pokračujeme druhou tisícovku“. Už za necelý měsíc odehrají první koncert podzimní šňůry v Kamenici, kterou ukončí v polovině prosince v Sušici.

 

Na své si přijdou nejen fanoušci z celé České republiky, ale i pražští, pro něž jsou připraveny dvě vystoupení v pražském Lucerna Music Baru. Všichni se mohou těšit na více než dvouhodinovou hudební výpravu napříč celou historií kapely včetně těch nejznámějších a nejoblíbenějších hitů. Nezapomenou ani na aktuální novinku Ententýky doprovázející seriál České televize.

 

„Měli jsme hroznou radost, že se lidem líbil náš loňský hudební výlet i do opravdu hluboké historie kapely. Když jsme v roce 1993 v Praze v klubu Na Chmelnici začínali, jako předkapela Hudby Praha, nenapadlo nás, že spolu budeme tak dlouho a že to bude bavit pořád nejen nás, ale i vás. Trvalo dvanáct let, než si nás někdo všiml a těch dvanáct let jsme prostě hráli a hráli. Přicházelo to postupně a lidi na nás začali chodit. A chodí do dneška, což je super a moc se na všechny těšíme,“ informuje Michal Malátný, frontman kapely.

 

Více informací naleznete zde.

 

Seznam zastávek „Klubového speciálu 2 – pokračujeme“

01.11.    Kamenice – Olešovice, Kulturní centrum, od 19:30

03.11.    Pěnčín u Turnova – Kulturní dům, od 21:00

10.11.    Jilemnice – klub Továrna, od 22:00

13.11.    Praha – Lucerna Music Bar

14.11.    Praha Lucerna Music Bar

17.11.    Litvínov – Citadella

22.11.    Cheb – Kulturní centrum

23.11.    Chlum u Třeboně – Music Hall Hejtman

08.12.    Děčín – klub Škuner

15.12.    Sušice – Sokolovna

 

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat