Voca People vystoupí v Praze. Světové skladby zazní Hybernií
7.10.2012
Kategorie: Divadlo

Voca People vystoupí v Praze. Světové skladby zazní Hybernií

Mezinárodní hudební senzace Voca People přijíždějí poprvé do Prahy. Originální komediálně laděné muzikálové představení proběhne koncem října v Divadle Hybernia v rámci čtyř exkluzivních show. 

Voca People kombinují prvky divadelních a muzikálových představení v originální a zábavné show. Osmičlenný soubor, tvořený výbornými vokalisty a vokalistkami, dokáže věrně interpretovat téměř jakoukoliv skladbu. Hudební nástroje přitom vůbec nepotřebují. Vystačí si jen se svými hlasy, které kromě zpěvu dokáží také věrně nahradit jednotlivé nástroje i celý orchestr.

Projekt tvoří tři vokalistky (alt, mezzo, soprán), tři mužské hlasy (bas, baryton, tenor) a dva členové, kteří umí vykouzlit různorodé zvukové kulisy na bázi beat-boxu.

Na podiu tak neuvidíte ani jeden hudební nástroj, a přesto se před vámi rozezní proslulé melodie a světoznámé skladby, kterých mají Voca People v repertoáru přes sedmdesát.

Vystoupení sestavené z moderní hudby

Vyvážená vystoupení těží z klasické hudby, filmových melodií, tanečních skladeb poslední dekády a z dalších moderních stylů, vydávají se tak bez předsudků daleko za hranice vážné hudby. Voca People chtějí bavit posluchače různých hudebních žánrů a všech věkových kategorií.

Voca People

Voca People

Vedle hudební pocty skupině Queen zazní v jejich show například ústřední skladba z filmu Mission Imposible, Michael Jackson, Madonna, Nirvana, Beach Boys, Rednex, Eurythmics, Elvis Presley a mnoho dalších.

Voca People se představí 27. a 28. října ve čtyřech představeních – po oba dny od 16 a 20 hodin v Divadle Hybernia. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream a Ticketportal.

Více o projektu se můžete dočíst zde.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat