Nový film Martin a Venuše má za sebou první klapku
30.9.2012
Kategorie: Film

Nový film Martin a Venuše má za sebou první klapku

Film by měl být nejen vtipný, inspirativní, ale také plný porozumění i nedorozumění. Prostě takový, jako je život sám. V hlavní roli se můžete těšit na Marka Taclíka a Kristýnu Bokovou.

Dále se v novém filmu objeví herci Zuzana Stivínová, Tomáš Hanák, Jan Budař, Ĺubo Paulovič, Tomáš Matonoha a další. Hudbu bude skládat muzikant Michal Hrůza.

Maskéři a kostýmní výtvarníci budou muset zvládnout i proměnu v čase. Příběh totiž začíná o sedm let dříve. Náročný úkol má Marek Taclík, který ještě před natáčením shazuje pár kil. Dokonce kvůli tomu uzavřel i sázku.

Jeden z producentů filmu Adam Dvořák říká: „Myslím, že každý si najde to své a každý bude mít pocit, že už něco takového podobného prožil. Věříme, že náš film Martin a Venuše bude tím, na který budou lidé chodit, aby se pobavili a nalezli i inspiraci.“

První klapka a setkání s médii proběhla v Karlíně 18. září, odkud vám PraKultura přináší několik fotografií. Z hereckého obsazení nás na právě točený film přišli pozvat například herci Nikol Moravcová nebo Tomáš Hanák.

Celovečerní komedie ze současnosti má premiéru naplánovanou na 7. března 2013. Tvůrci chtějí věnovat film jako dárek všem ženám a inspirovat muže k jednomu „extra“ dárku. Uvidíme, jak se tvůrcům původní záměr vydaří!

Text: Veronika Nováková
Foto: Michaela Wenigerová

Mohlo by vás také zajímat