Metalisté Dymytry pokřtí album Neonarcis. Dorazí Václav Noid Bárta
17.9.2012
Kategorie: Hudba

Nové album metalistů Dymytry pokřtí Václav Noid Bárta

Kapela Dymytry, která v minulých týdnech vydala očekávané CD Neonarcis, se připravuje na jeho křty. Ty budou hned dva, první proběhne v Retro Music Hall v Praze a druhý v domažlickém klubu Death Magnetic. Pražský křest zpestří svojí účastí i zpěvák Václav „Noid“ Bárta, jenž desku zároveň pokřtí.

Dymytry jsou s Noidem částečně provázáni, vždyť kytaristé Jiří „Yuri“ Urban a Honza „Gorgy“ Görgel a bubeník Miloš Meier jsou i členy Bártovy kapely Noid. Není proto divu, že Dymytry zvolili jako hosta a kmotra novinkového CD práve Noida Bártu.

Zpěvák desku nejen pokřtí, ale zároveň s Dymytry i vystoupí, což jistě bude pro fanoušky trvdé hudby prvním vítaným překvapením večera. Ale ani o další hosty a překvapení nebude nouze.

Na křtu bude jedním z bodů večera i bubenická show. Na jednom pódiu sejde zhruba 8 výtečných bubeníků a představí se ve společném vystoupení. Chybět nebudou ani roztleskávačky z České asociace amerického fotbalu – z týmu Fighters, s nimiž Dymytry navázali spolupráci v rámci CD Neonarcis.

V hlavní roli masky                                                

Dymytry by bez masek už ani nebyli Dymytry, a proto i masky budou jedním z hlavních překvapení a vrcholů křtu. Kapela se po několika letech rozhodla pro jejich inovaci, a křest bude první akcí, kde už bude možné kapelu v nových, pečlivě vyrobených maskách spatřit.

27.září v 19:30 hodin křest PRAHA – Retro Music Hall
Hosté:
Václav „Noid“ Bárta, roztleskávačky z České asisociace amerického fotbalu – tým Fighters
Překvapení: Bubenická show, nové masky

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také