Pyrofest poprvé ve Žlutých lázních. Přijedou i legendární Nazareth
4.8.2012
Kategorie: Hudba

Pyrofest poprvé ve Žlutých lázních. Přijedou i legendární Nazareth

Už začátkem září vypukne ve Žlutých lázních letošní ročník Pyrofestu. Nabídne to nejlepší z české hudby, Nazareth a oslní Prahu největším ohňostrojem roku. Na své si přijde jak mladá, tak starší generace.

Z českých kapel se můžeme těšit na rock´n´rollovou sestavu Airfare, jejíž nový hit Summer Girl je k vidění na Óčko TV. Dále se představí rocková formace Clou a pop-punkeři Rybičky 48. Svoje hity zahrají také Xindl XKlára Vytisková se svojí kapelou Toxique a populární Chinaski.

Jako hřeb večera vystoupí britská legendární skupina Nazareth. Tento hardrockový kvartet nás potěší nejen megahitem Love Hurts, ale i dalšími rockovými hity z jejich produkce.

Večer zakončí ohňostroj spojený s multimediální show plnou světelných a vodních efektů. Ohromný ohňostroj bude odpálen přímo u Žlutých lázní z plujícího pontonu na Vltavě. Pro Pyrofest ho už pilně programují efektoví mágové z Flash Barrandov.

Kapely se budou plynule střídat na dvou pódiích. Pro děti bude zhotoven dětský koutek plný pohádkových atrakcí, skákadel a soutěží. Na Pyrofestu si užijete celý den naplno.

Vstupenky zakoupíte za 290 korun na portálu Ticket Art, od 1. září se cena bude zvyšovat.

Pyrofest proběhne 8. září 2012 v pražských Žlutých lázních.

 

Text: Nikola Soprová
Foto: jvsgroup.cz

Přečtěte si také