martin-a-venuse
31.7.2012
Kategorie: Film

Film Martin a Venuše jako dárek všem ženám

Marek Taclík kvůli roli radikálně hubne. Je totiž spolu s Kristýnou Bokovou obsazen do hlavní role nového českého filmu Martin a Venuše. Premiéru romantické komedie o mezilidských vztazích dostanou dámy jako dárek ke Dni žen.

Martin a Venuše je název nové české komedie, která vzniká pod rukama osvědčeného producentského tandemu Adam Dvořák – Tomáš Vican. Zkušená a úspěšná dvojice má za sebou celou řadu diváky oblíbených filmů jako Lidice, Bobule, Rafťáci. Scénář napsaly Kristina Dufková a Andrea Jarošová. Režie se ujme Jiří Chlumský (7 dní hříchů, Nedodržený slib, Kriminálka Anděl, Místo v životě, atd.).

Do hlavních rolí jsou obsazeni Kristýna Boková a Marek Taclík. „Za pomoci stylistů chceme diváky přesvědčit, že i „taťka“ může být fešák. Marek Taclík nás všechny překvapil, jaký je profesionál, sám se rozhodl, že pro roli sundá několik kilogramů, “ říká producent Adam Dvořák. Dále se představí Vojtěch Kotek, Veronika Kubařová, Zuzana Stivínová, Jiří Bartoška, Tomáš Hanák a další známí herci.

Příběh z našeho života

Film, který se začne natáčet na začátku září, bude milou a zábavnou sondou do mezilidských vztahů.

Příběh, který si v různých variantách prožil pravděpodobně téměř každý, nás provede životem ženy v domácnosti s malými dětmi s pocity nedocenění a bez seberealizace a jejího muže, který se ze všech sil snaží zabezpečit rodinu a na nic jiného nemá čas. Sice spolu mluví o tom stejném, ale každý jinak.

Nejen informace, ale i zajímavě pojaté soutěže, fakta a vědomostní kvízy s motivačním prvkem budou k dohledání na právě vznikající webové stránce k filmu.

Celovečerní romantická a sexy komedie ze současnosti nazvaná Martin a Venuše má premiéru naplánovanou na 8. březen 2013.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat