Festival Okoř: známé kapely zahrají na zřícenině hradu
16.7.2012
Kategorie: Hudba

Festival Okoř: známé kapely zahrají na zřícenině hradu

Už jen několik týdnů zbývá do 12. ročníku Festivalu Okoř. Účinkující už „ladí formu“. Jednodenním festivalem provede známé moderátorka TV Óčko Tereza Tobiášová. Vstupenky stále v předprodeji.

Už jen pár týdnů zbývá do začátku oblíbeného Festivalu Okoř. V sobotu 18. srpna se otevřou brány festivalu přesně v poledne. Samotný program začne v 14:00 hodin a až do samotného konce ho mluveným slovem provede Tereza Tobiášová.

Všichni účinkující naplno trénují formu, aby se předvedli v nejlepší kondici. Tomáš Klus kupříkladu dvakrát týdně plave a běhá, kapela MIG 21 zase přemýšlí o choreografii.

Virtuálně můžete areál festivalu navštívit už nyní na jeho webových stránkách. Na nich můžete také hlasovat i pro své tři nejoblíbenější interprety – na prvním místě je Tomáš Klus a na záda mu dýchají Nightwork. Pokud chcete zamíchat pořadím, hlasujte.

Kyvadlovou dopravou z Prahy

Jako každý rok bude zavedena kyvadlová doprava z pražského Vítězného náměstí a z Kladna na Okoř a zpět. Pro ty, kteří si budou chtít užít romantické louky pod zříceninou hradu Okoř až do ranního rozbřesku, bude připraveno stanové městečko.

Program:

14:00 MANDRAGE
14:55 HORKÝŽE SLÍŽE
16:05 AIRFARE
17:05 MARTA KUBIŠOVÁ
18:05 MICHAL HRŮZA
19:00 TOMÁŠ KLUS
20:15 ANNA K
21:35 MIG 21
23:00 NIGHTWORK
00:20 DAVID KOLLER & BAND
01.30 závěrečná show

Srpnový Festival Okoř je jedním z nejlepších a nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Důvody jsou zřejmé – dobře volený hudební program a péče o všechny návštěvníky – od malých po velké.

Zajistěte si vstupenky včas

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal odstartoval prvního června a je organizátory vřele doporučován. Několik posledních ročníků bylo úplně vyprodáno a i když je určitý počet vstupenek vyhrazen pro prodej přímo na místě, obrovský zájem pokrýt nestačí. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 400 korun, na místě v den konání za 450 korun. Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.
Pravidelně aktualizované informace naleznete na nových internetových stránkách a Facebooku.
Hudební náladu srpnového Festivalu Okoř vám přináší už nyní You Radio. Navodit se do ní můžete zde.

Hudební festival Okoř proběhne 18. srpna 2012.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat