Dan Landa vystoupí po hudební odmlce na Benátské noci
14.7.2012
Kategorie: Hudba

Dan Landa vystoupí po hudební odmlce na Benátské noci

Hudební menu letošního 20. ročníku festivalu Benátská noc servíruje ty nejlepší delikatesy. Po několika měsících nucené koncertní pauze vystoupí Dan Landa. Vstupenky lze zakoupit i pouze na den jeho vystoupení.

Letošní ročník festivalu Benátská noc přichystal opravdové lahůdky ke svému jubileu. Kromě zmiňovaných zahraničních hvězd (Bryan Adams, Sunrise Avenue, Emir Kusturica) přijedou i ti nejlepší čeští a slovenští hudebníci (Jarek Nohavica, Chinaski, Kabát, Horkýže Slýže, MIG 21, Eddie Stoilow a další).

Největší Landovy hity

Exkluzivním vystoupením bude koncert Dana Landy, který proběhne v neděli 29. července 2012 od 20:30hod. Dan zahraje rovnou devadesátiminutový set plný jeho největších hitů. „Těším se, hlavně, ať vyjde počasí. Pod širým nebem už jsem dlouho nehrál, tak si to určitě užiju. Benátská noc, která slaví 20. výročí bude zcela exkluzivní po všech stránkách. Těším se na uvolněné publikum, které má prostě rádo hudbu a radost ze života. Bude to koncert, který má lidi jednoduše pobavit a hodit před odjezdem domů do úplné pohody, říká zpěvák.“

Landův koncert bude důstojným rozloučením s 20. ročníkem festivalu Benátská noc.

Organizátoři vycházejí vstříc jeho fanouškům a dali do prodeje vstupenky pouze na nedělní festivalový program. V předprodejních sítích Ticketportal nebo Ticketart je nyní pořídíte za 990 Kč.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: www.daniel-landa.cz

Přečtěte si také