Vstupenky na Benátskou noc: Poslední možnost získat je levně
30.6.2012
Kategorie: Hudba

Poslední možnost zvýhodněných vstupenek na Benátskou noc

Čtyři dny, pět pódií a program plný hvězd současné populární hudby. To je letošní jubilejní 20. ročník festivalu Benátská noc, který proběhne 26. – 29. července. V předprodeji cenově výhodnější vstupenky na Benátskou noc už jen do zítřka. 

Legendární hudební festival Benátská noc završuje druhou dekádu své existence dobře namíchaným koncentrátem toho nejlepšího, co v tuto chvíli současná světová a tuzemská hudební scéna nabízí. Během čtyř dní si na své přijdou fanoušci Bryana Adamse, Sunrise Avenue, Emira Kusturici, Dana Landy, Jarka Nohavici, skupin Chinaski, Kabát či MIG 21, Anny K. a mnoha dalších.

Již 20. ročník Benátské noci se pro zlepšení komfortu všech návštěvníků letos přestěhoval do areálu Vestec v Liberci, který je nejen dobře dopravně dostupný, ale umožnil pořadatelům rozšířit hudební i doprovodný program.

Festival přinese pozitivní změny

Pořadatelé postaví celkem pět podií, na kterých se vystřídá za čtyři dny úctyhodný počet účinkujících. Co všechno ještě čeká na návštěvníky festivalu, doplňuje ředitel Pavel Mikez: „Věříme, že přestěhování festivalu do vesteckého areálu přinese příznivcům jenom pozitivní změny. Rozhodně se dočkají rozšíření poskytovaných služeb – rozroste se parkoviště, rozšíří toalety, zpestříme nabídku občerstvení, budou připraveny různé atrakce pro malé i větší. Podařilo se nám – podle mého názoru – připravit výjimečný hudební program, na který se všichni těšíme. Z ohlasů stálých návštěvníků festivalu máme jenom pozitivní reakce. Jediné, co budeme muset všichni oželet, je výhled a romantické prostředí městečka Malá Skála, které však důstojně nahradí pohled na Ještěd.“

Nepropásněte možnost zakoupit si vstupenky v předprodejních sítích Ticketportal nebo Ticketart za zvýhodněnou cenu do konce června:

celofestivalová vstupenka /bonus slov. večer/ 1 490 korun
vstupenka čtvrtek – slovenský večer 399 korun
vstupenka pátek 1 140 korun
vstupenka sobota 1 040 korun
vstupenka neděle 990 korun
VIP vstupenka /na 4 dny/ 2 990 korun

Od 1. 7. zaplatíte za celofestivalovou vstupenku o 100 korun více, tedy 1 590 korun.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Roman Čejka

Přečtěte si také