Václav NOID Bárta s kapelou představují Smrt v jejich pojetí
9.5.2012
Kategorie: Hudba

Václav NOID Bárta s kapelou představují Smrt v jejich pojetí

Rocker Václav „Noid“ Bárta se svojí kapelou NOID aktuálně dokončují nové album, ze kterého už v minulých týdnech vpustili do éteru coververzi písně Ráchel, původně z repertoáru legendárního Oceánu. Nyní rockeři představují svojí zcela novou autorskou píseň s příznačným názvem Smrt.

 

Hudbu složil Václav „Noid“ Bárta a text ke „Smrti“ napsal Václav Bárta starší, skladba byla následně nahrána ve zpěvákově studiu NOID. O výsledný mix se pak postaral Richard Scheufler mladší.

 

Už nyní je singl Smrt, který bude jedním z klíčových písní na připravovaném albu Rány, k poslechu na oficiálních stránkách Noida Bárty na adrese: www.noid.cz/file-mp3/smrt.mp3. Na webu nechybí ani tematická fotografie kapely.

 

Rockeři na festivalech

 

Připomeňme, že vedle Václava „Noida“ Bárty tvoří kapelu NOID renomovaní hudebníci. Jsou jimi: kytaristé Jiří Urban mladší a Honza „Gorgy“ Gorgel, baskytarista Jakub Rolník a bubeník Miloš Meier. A ačkoli jsou členové kapely vytíženi i jinými svými hudebními projekty, nezapomínají na fanoušky ani v období letních festivalů, na kterých se rovněž představí.

 

Z těch nejbližších můžeme jmenovat například 1. června 2012 Motosraz ve Veltrusech a hned o den později Rock Beach festival v Sokolově.

 

Pochopitelně i zde zazní Ráchel, Smrt, ale i další novinky z CD Rány, které ještě nebyly oficiálně zveřejněny. Fanoušci, kteří tak nechtějí čekat na vydání CD, mají během léta jedinečnou příležitost slyšet tyto zbrusu nové skladby mezi prvními.

 

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat