Semaforské hity zazní v Divadle Rokoko
1.12.2011
Kategorie: Hudba

Semaforské hity zazní v Divadle Rokoko

Na den sv. Mikuláše proběhne v pražském Divadle Rokoko koncert plný semaforských šlágrů. Populární písně představí Petr Macháček s Dášou Zázvůrkovou. Hosty tohoto jedinečného večera budou Jiří Suchý a Jitka Molavcová.

Koncert v barvách SeMaForu se uskuteční 6. prosince 2011 od 19hod. v Divadle Rokoko. „Návštěvníci se mohou těšit na partu mladých lidí, kteří mají chuť tvořit, na jedinečnou kapelu Jakub Šafr Trio, krásnou Dášu Zázvůrkovou, na mě a na vzácné hosty pana Jiřího Suchého a Jitku Molavcovou. A samozřejmě také na krásné písničky divadla Semafor,“ láká zpěvák a herec Petr Macháček.

Legendární tváře Semaforu, tedy Jiří SuchýJitka Molavcová, mimo jiné zazpívají společně se Zázvůrkovou a Macháčkem písničky z jazzové opery Dobře placená procházka, v níž se všichni čtyři setkali na jevišti Národního divadla pod režijním vedením Miloše Formana.

Návštěvníci dále uslyší hity jako Tereza, Kolena, Tak abyste to věděla, Nevyplacený blues, V opeře, Pramínek vlasů a mnoho dalších.

Přijďte prožít příjemný zimní večer plný nesmrtelných písní legendárního Semaforu. Vstupenky na tuto jedinečnou akci můžete zakoupit již nyní na pokladnách Městských divadel pražských.

Na den sv. Mikuláše proběhne v pražském Divadle Rokoko koncert plný semaforských šlágrů. Populární písně představí Petr Macháček s Dášou Zázvůrkovou. Hosty tohoto jedinečného večera budou Jiří Suchý a Jitka Molavcová. Koncert v barvách SeMaForu se uskuteční 6. prosince 2011 od 19hod. v Divadle Rokoko. „Návštěvníci se mohou těšit na partu mladých lidí, kteří mají chuť tvořit, na jedinečnou kapelu Jakub Šafr Trio, krásnou Dášu Zázvůrkovou, na mě a na vzácné hosty pana Jiřího Suchého a Jitku Molavcovou. A samozřejmě také na krásné písničky divadla Semafor,“ láká zpěvák a herec Petr Macháček. Legendární tváře Semaforu, tedy Jiří Suchý a Jitka Molavcová, mimo jiné zazpívají společně se Zázvůrkovou a Macháčkem písničky z jazzové opery Dobře placená procházka, v níž se všichni čtyři setkali na jevišti Národního divadla pod režijním vedením Miloše Formana. Návštěvníci dále uslyší hity jako Tereza, Kolena, Tak abyste to věděla, Nevyplacený blues, V opeře, Pramínek vlasů a mnoho dalších. Přijďte prožít příjemný zimní večer plný nesmrtelných písní legendárního Semaforu. Vstupenky na tuto jedinečnou akci můžete zakoupit již nyní na pokladnách Městských divadel pražských.

Text: Veronika Nováková
Foto: Irena Vodáková

Mohlo by vás také zajímat