Dymytry na podzimním Metalgate tour. Co prozradil zpěvák Protheus?
3.11.2011
Kategorie: Hudba

Dymytry na podzimním Metalgate tour

Pražská metalová kapela Dymytry zahájila v minulých týdnech podzimní turné Metalgate tour, do konce roku si ještě zahraje ve Dvoře Králové, Domažlicích, Českých Budějovicích, Jihlavě nebo Plzni. Navíc kapela vyhlašuje neobvyklou soutěž.

Jako speciální a neplánované překvapení Dymytry pro své fanoušky připravili akci, která by se dala pojmenovat: Přijď v masce, získej plakát a podpiskartu.

Jak nápad na tuto soutěž vznikl, přibližuje zpěvák kapely Jan „Protheus“ Macků. „Na koncertě v Rožmitále jsme zažili víc než příjemné překvapení, skupinka ultrafans si totiž namalovala naše masky na své metalové tvářičky. Tenhle nápad se nám opravdu zalíbil, a proto jsme vyhlásili soutěž, že kdokoli přijde na náš koncert v masce co nejvíc podobné té naší, dostane u našeho stánku plakát a podpisovou kartu, samozřejmě s podpisy všech členů“, upřesňuje zpěvák.

Dymytry prožívají úspěšnou sezónu. Už během letošního léta představili nový singl Jsem nadšenej a na svých koncertech se setkávají s nabitými sály a nadšenými reakcemi fanoušků. Stále velký zájem je také o poslední CD „Neser“, které vyšlo loni v průběhu léta.

Nejbližší koncerty turné:
28.10. – Částkov u Tachova
29.10. – Háj u Duchcova
5.11. – Dvůr Králové nad Labem (ZC Zálabí)
12.11. – Dolní Němčice u Dačic
26.11. – Plzeň (Music Club Watt)
10.12. – Domažlice (Deathmagnetic)
16.12. – České Budějovice (MartySclub)
17.12. – Jihlava (Club Ježek)

  Text: Veronika Nováková

Přečtěte si také