Setkání plné muzikálových hvězd na Bílé Hoře
29.10.2011
Kategorie: Hudba

Setkání plné muzikálových hvězd na Bílé Hoře

Produkce připravovaného muzikálu Kapka medu pro Verunku chystá na příští neděli zajímavou kulturní akci. Těšit se můžete na mnohé muzikálové melodie v podání známých zpěváků. Uslyšíte i první ukázku z tohoto nově připravovaného titulu, který se bude hrát od září 2012 v Divadle Hybernia.

Od listopadu 2011 produkce muzikálu Kapka medu pro Verunku zahájila ve spolupráci s Bikrosklubem Řepy provoz multifunkčního prostoru na Bílé Hoře. Zde se nachází k dispozici menší kulturáček, ve kterém návštěvníky čeká spoustu kulturních akcí pro děti i dospělé (vystoupení Myš a Maš, karnevaly, divadélka, divadla, bály, karaoke, taneční večery, večery s živou hudbou, promítání…).

U příležitosti otevření proběhne 6. listopadu 2011 akce s názvem „Setkání plné muzikálových hvězd“. Provázet jí bude Jaroslav Klein a Petra Doležalová.

Hudební akce se účastní známí muzikáloví zpěváci: Jiří Zonyga, Michael Foret, Michaela Nosková, Michaela Sejnová, František Pytloun, Petr Kutheil, Eva Burešová, Petra Doležalová, Jaromír Holub, Petr Poláček, Ota Balage, Honza Hönig, Zuzana Benešová, Gábina Urbánková, Jaroslav Klein, Barbora Rajnišová-Kmentová a Jiří Rajniš, Petr Macháček, Markéta Poulíčková, Martin Písařík, Ivana Korolová, Radim Schwab, Martin Černý, Michaela Zemánková, Ilona Vozíčková, Miroslav Hrabě, Tomáš Löbl, Jaroslav Hanuš, Lukáš Kellner, Jaroslav Beneš, Simona Bursová a další.

Setkání plné muzikálových hvězd proběhne 6. listopadu 2011 od 17:00 hod. v Multifunkčním prostoru na Bílé Hoře.

Multifunkční prostor na Bílé Hoře
Ke kulturnímu domu 14, Praha 17 Řepy
5-10 min. chůze z konečné tram. 22 (zastávka Bílá Hora)

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat