Arakain přidává další dva koncerty podzimního turné
21.10.2011
Kategorie: Hudba

Arakain přidává další dva koncerty podzimního turné

Turné startuje už 14. října v Olomouci a na základě velkého zájmu stran pořadatelů i fanoušků je doplněno ještě o koncerty v Kuřimi u Brna a Golčově Jeníkově.

První z nově přidaných koncertů se uskuteční už 29. října v Kuřimi u Brna. Arakain tak ve spolupráci s místním pořadatelem vyslyšel volání fanoušků právě po koncertě v tomto regionu. Jako hosté si v Kuřimi s  Arakainem zahrají kapely Neutral a Tristana ze Slovenska.

Druhý nově přidaný koncert proběhne v Golčově Jeníkově 17. prosince. Bude to tak s největší pravděpodobností závěrečný koncert celého podzimu i této sezóny. Není samozřejmě vyloučeno, že se turné rozšíří ještě o nějaká další místa.

Kapela dolaďuje koncertní repertoár

Kapela momentálně dolaďuje repertoár na nejbližší koncerty turné, kde nebudou chybět jak nejnovější skladby z CD HOMO SAPIENS..?, tak i ty nejúspěšnější z celé historie Arakainu.  Navíc oproti jarnímu playlistu dojde k obměně a budou zařazeny i písně, na které se na jaře nedostalo.

V současnosti už Arakain plánuje program na příští rok, kdy oslaví své 30. výročí. „Padlo už několik návrhů, ale zatím je všechno spíš ve fázi výběru a řešení. Uvidíme co u nás nakonec zvítězí,“ říká bubeník kapely Lukáš „Doxa“ Doksanský.

Text: Veronika Nováková

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: