Dermacol Men Agent
25.8.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Tip pro pány: Do koupelny jedině s produkty Dermacol Men Agent

Pánové, také jste takoví, že když přijdete do drogerie, přemýšlíte dlouhou dobu, jaký produkt vlastně chcete? Vybrat si v nepřeberném množství značek dá skutečně zabrat. My jsme pro vás otestovali kolekci Dermacol Men Agent.

Zatímco ženy potřebují mít vanu osazenou desítkami sprcháčů, nám chlapům často stačí jeden, možná dva. Jenže vybrat si ten správný není hračka. Naštěstí nám ale do redakce dorazil balíček od Dermacol, v němž se skrývají skvělé „koupelnové“ věcičky. Konečně český produkt, co za něco stojí!

Prošly nám rukama rovnou dvě kolekce Men Agent. První z nich, 3v1, zaujme nejen svým obsahem, ale také pěkným obalem. Už před otevřením je navíc cítit skvělá vůně, o které si při použitích některých jiných značek můžete nechat jen zdát. Hlavní je ale samozřejmě to, co je uvnitř. Tento sprchový gel je určený k mytí těla, vlasů i obličeje, což určitě oceníte. Řada Extreme Clean přináší pocit neskutečné svěžesti, doporučit můžeme i variantu Sensitive feeling.

Dermacol Men Agent sprchové gely

Dermacol Men Agent sprchové gely

Dermacol má v nabídce také kolekci 5v1 pro náročnější „koupáče“, kterou lze využít i při holení. I ona nabízí parádní vůni, po které už vlastně ani nepotřebujete žádný parfém. Stačí nanést, vysprchovat, a můžete do města. Vyzkoušeli jsme edici Black Box a Sexy Sixpack. První druh nabízí spíše jemnější vůni, druhý je o něco aromatičtější.

Všechny zmíněné vůně jsou k dispozici také v deodorantech a antiperspirantech, které při právě probíhajících úmorných vedrech přijdou neskutečně vhod. Na pocení či neoblíbené „koláče“ můžete zapomenout. A pokud vás zajímají přípravky určené přímo k holení, i ty má Men Agent v malíku.

Dermacol Men Agent deodoranty

Dermacol Men Agent deodoranty

Plusové body získávají opět především za nevšední vůni, díky níž se budete cítit opravdu „fresh“. Balzám a hydratačním krém jsou zároveň skvělou zbraní proti nepříjemným skvrnám či jemným jizvám po použití neposedných žiletek. To samé platí o vodě po holení.

Velkou výhodou navíc je, že ač jde o skutečně parádní produkty, pořídíte je doslova za babku. Sprcháče se pohybují kolem šedesáti korun, přípravky na holení vás vyjdou na dvě stovky. Soutěž o balíček těchto skvělých věciček u nás na webu sice skončila, ale pozor! Momentálně na našem Instagramu hrajeme o dva produkty na holení!

Dermacol Men Agent soutěž

Chceš soutěžit? Klikni na fotku!

 

Text & foto: Jan Rochovanský

Mohlo by vás také zajímat