Psychopat Aleš Bejr na sebe upozornil v show Prostčřeo
13.6.2019
Kategorie: Celebrity

Bejr: Prostřeno splnilo účel, byl to můj nejlepší vtip. Lidé chtějí psychopata

O jeho vystoupení v show Prostřeno mluvila celá republika. Youtuber Aleš Bejr, který dostál své přezdívce Psychopat, předvedl během pěti natočených dílů několik šílených scén, během nichž rozbrečel ostatní soupeře. Nyní se k účasti v televizní soutěži vyjádřil. Co ho k ní vedlo?

Je opravdu tak divný, nebo to jen hraje? Tuhle otázku si během jeho představení v Prostřenu kladl nejeden divák. Aleš Bejr, který se v posledních třech letech začal angažovat na internetu, zahrál v show TV Prima neuvěřitelné divadlo. Jednou ze sebe dělal lékaře, podruhé si oblékl šílený kostým, při další večeři zase vytáhl na ostatní soutěží kuličkovou pistoli a předstíral sebevraždu. Rázem se tak na něj strhla vlna kritiky.

A přesně to byl jeho cíl. „Měl jsem prasečí radost z toho, že se mi můj prank povedl. Byl to nejvíc povedený vtip v mém historickém konání na youtubové i televizní scéně,“ řekl pro server Extra s tím, že hlavním cílem bylo upoutat na sebe větší pozornost a vyvolat v divácích negativní pocity. „Splnilo to účel mého jednání a konání. Jsem kontroverzní osoba, proto točím kontroverzní videa. To celé se rovná nevole lidí a lavina hejtů. Pokud se tak stalo, splnil jsem to, co jsem si předsevzal,“ uvedl.

Bejr se vyjádřil také ke svým začátkům na YouTube. Jeho „internetovou“ kariéru odstartovalo natáčení barrandovského pořadu Tchýně. „V roce 2016 jsem se zjevil v jedné reality show, kde jsem měl vysypán protein do hajzlu. Rozčílil jsem se velice zvláštním způsobem a všichni mi psali: „Co to je za magora? To není normální člověk“. Na základě toho mi začali lidi psát, zda bych jim neudělal nějaký krátký video pozdrav. Poslal jsem jim to, měli radost, že mají debila. Pak za mnou přišel kámoš, proč to nedávám na YouTube, že by z toho mohly být prachy,“ přiznal.

Následně začal natáčet. „Ze začátku jsem vůbec nevěděl, co to je nějaký like nebo dislike, byla to pro mě španělská vesnice.“ Po krátké době získal pět tisíc odběratelů. „Ptal jsem se lidí, jestli chtějí magora, psychopata. Začal jsem rozbíjet věci, legendární bylo třeba vozidlo, které jsem rozflákal pěstmi. Ale neměl jsem žádnou vizi, chtěl jsem se tím bavit,“ pokračoval. Následně se proslavil tvorbou, v níž se zaměřoval na bezdomovce. S nimi ostatně natáčí dodnes.

A jaké jsou Bejrovy další plány? Holohlavý Pardubičan by se rád angažoval ve filmovém prostředí, věří, že se mu podaří získat lukrativní roli. Kromě Prostřena se letos stihl ukázat i v pořadu MasterChef, který ovládla teprve 17letá studentka Kristína Nemčková.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat