Bára Mottlová je kočanda! Sluší jí šaty i plavky
13.6.2019
Kategorie: Celebrity

Bára Mottlová je prostě kočanda! Sluší jí to v šatech i plavkách

To je pokoukáníčko! Bára Mottlová má na Instagramu jednu velkou a povedenou přehlídku. Úspěšná herečka v posledních dnech tráví čas u vody, kde si užívá teplé počasí, a zásobuje fanoušky fotkami v plavkách. Zároveň ale také samozřejmě maká a chodí na společenské akce, takže jí můžeme vidět i v šatech. Co jí sluší víc?

Na počasí, které momentálně v našich končinách panuje, spousta lidí nadává. Nesnesitelné pařáky ale mají také jedno své plus. Můžeme se kochat skvělou postavou Báry Mottlové. Krásná herečka nevynechá jedinou chvilku, kdy by se mohla zchladit, a tak s radostí vyráží k vodě.

Ale nemyslete si, že se tam jen fláká. Během chytání bronzu se stará o své sociální sítě, především na Instagramu pak krmí fanoušky skvělými příspěvky! V pondělí zveřejnila povedenou fotečku v roztomilých plavkách se vzorem Mickey Mouse, jíž doprovodila popiskem „Grando opalovando“. Seknou jí, že?

Bára Mottlová si užívá u vody

Bára Mottlová ráda tráví čas u vody

Kdo Barčin „Instáč“ sleduje, tak ví, že s oblibou nosí také jednodílné plavky. Sympatická blondýnka se v nich ukázala i v Itálii, kde strávila květnovou pracovní dovču. Musíme se však přiznat, že jsme se tehdy trochu obávali, že už se nám nevrátí. Cachtání v tamních horkých lázních si totiž zamilovala. „Klidně bych tu vydržela, dokud bych se nerozpustila,“ přiznala.

Bára si to v Itálii pořádně užila

Bára si to v Itálii pořádně užila

Ale zpět do současnosti. Dvaatřicetiletá Pražačka, jež ráda motivuje ostatní ženy ke zdravému životnímu stylu a cvičení, nezapomněla chodit ani na společenské večírky. Jedna z posledních akcí, kterou navštívila, se konala v elegantním pražském paláci a luxusním hotelu The Grand Mark, kam slavná herečka zavítala v krásných růžových šatech. A cítila se v nich jako bohyně.

Blonďaté herečce to sekne i v šatech

Blonďaté herečce to sekne i v šatech

Šaty si Bára vzala i na populární Mattoni koktejl festival, kam se ale pro změnu oblékla do červené. A dosud naposledy ukázala svůj půvab v centru naší metropole, kde se procházela v elegantním overalu.

Usměvavá Bára v centru Prahy

Usměvavá Bára v centru Prahy

No řekněte, viděli jste někdy větší kočandu?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat