Řada Actvie Dermacol

Aktivní & sexy po celý rok s řadou Active od Dermacol (+ soutěž)

Toužíte po pružném a pevném těle s vypnutou pokožkou? K ideálním křivkám vám pomůže i nová řada tělové kosmetiky Dermacol, která přináší vyvážený koktejl účinných látek působících právě na problematické partie ženského těla. Vedle zdravé stravy, pravidelného cvičení a kvalitního spánku tak bude řada Active vašim dalším spojencem na cestě ke spokojenosti se sebou samými.

Váš osobní trenér

Zpevňující a vypínající tělový balzám Fitness My Body přichází s velkými ambicemi. Díky obsahu vysoce účinné látky ActigymTM, která napodobuje účinek vytrvalostního tréninku, bude v kombinaci s fyzickou aktivitou působit jako váš tajný osobní trenér. Klinické testy prokázaly, že ActigymTM reguluje tvorbu genů tukových buněk, které mají vliv na ukládání tuku. Pomůže tak vyformovat dokonalé křivky těla v oblastech náchylných na ochabnutí a pokožka bude po jeho použití pevnější, pružnější a dokonale jemná.

Sbohem celulitidě a striím

Boj s celulitidou a striemi je běh na dlouhou trať. Vaším účinným spojencem ale bude balzám proti celulitidě a striím Love My Body. Je nabitý účinnou látkou Dermochlorella D, která stimuluje produkci hlavních složek kůže, jako jsou kolagen, elastin a lamininy. Výsledkem je viditelné zlepšení vzhledu i struktury pokožky. Projevy celulitidy se výrazně zjemní díky speciálně navrženému komplexu rostlinných extraktů, ve kterém nechybí hořký pomeranč, rozmarýn či břečťan. Pokožka tak bude při pravidelném používání pevnější i pružnější, o její důkladnou hydrataci se pak postará kyselina hyaluronová. Stejně tak zaznamenáte výraznou redukci nevzhledných červených žilek. 

O jednu velikost méně

Znáte ten pocit, když vaše tělo potřebuje „nastartovat“? K fyzické aktivitě přidejte zeštíhlující remodelační gel Slim My Body, který pomáhá odbourávat nadbytečnou vodu z těla a obnovuje mikrocirkulaci krve a tím podporuje vylučování škodlivin. Při aplikaci na problematické partie dvakrát denně po dobu jednoho měsíce se kromě pevnějšího těla budete těšit i z figury štíhlejší až o jednu konfekční velikost. Tajemstvím remodelačního gelu je jedinečná receptura s mořskými řasami a kofeinem. Ta stimuluje štěpení tuků a zabraňuje jejich dalšímu ukládání. Břicho, stehna a boky ztratí ze svého objemu právě díky extraktu z mořských řas, které jsou známé svými blahodárnými účinky na krevní oběh i elasticitu nejen v zmíněných problematických partiích.

Push Up v tubě

K pružnému tělu a sametové pokožce patří i pevný dekolt, který je zejména v létě více „na očích“. O ten se postará zpevňující péče o dekolt a poprsí Push Up, která jemné pokožce v těchto partiích navrátí pružnost. Regenerační a vypínající efekt zaručí bohatá receptura s extraktem z mořských řas a komplexem rostlinných extraktů FIRMIDERM®. Působivě namíchaný koktejl účinných látek viditelně zpevňuje pokožku a působí jako prevence jejího ochabování.

Jednotlivé výrobky z řady Active zakoupíte za cca 199 korun.

Hrajte na našem Instagramu o tři z těchto výrobků:

Soutěž o řadu Dermacol Active

Chceš soutěžit? Klikni na obrázek!