Bára Mottlová
5.5.2019
Kategorie: Celebrity

Krásná herečka Bára Mottlová motivuje své fanoušky ke cvičení i detoxu

Na dvaatřicetileté herečce Báře Mottlové fanoušci obdivují nejen její nesporný herecký talent, ale také postavu. A není divu, úspěšná blondýnka cvičí dennodenně a do toho si nyní naordinovala i detox. Ke zdravému životnímu stylu nabádá i své instagramové příznivce.

Blíží se léto a každá z nás by chtěla mít ideální míry do plavek. Pokud nevíte, jak toho dosáhnout, není nic jednoduššího, než se inspirovat Bárou Mottlovou. Ta totiž pořádá na své sociální síti zajímavé výzvy, nedávno to byla challenge „v dubnu hubnu“, nyní „v máji kila v háji“. Pokud tak chcete mít také postavičku jako lusk, vyplatí se do cvičení zapojit.

„Cvičení se věnuju často a ráda. Zamilovala jsem si Bikram jógu, kde se devadesát minut potím ve 42 °C, a cvičím jógu. Krásně se vyčistí tělo i mysl, a když správně jím, hubnu jedna báseň. Pak moc ráda chodím na kardio do posilovny John Reed, kde jsem tak pečená vařená,“ prozradila Bára Mottlová v našem rozhovoru.

Bára Mottlová v posilovně

Bára Mottlová v posilovně

Kromě toho se herečka a instagramerka chystá na jarní detox, který spočívá v tom jíst tři až deset dní pouze rýži a pít vodu. „Krásně si pročistíš střeva, ale i mysl. Nemusíš přemýšlet, co budeš jíst nebo vařit, odlehčíš organismu, nabereš větší sílu a přitom i lehkost. Je to velmi levný detox, ale dbej i na kvalitu rýže,“ nabádá svou slušnou základnu followerů na Instagramu.

Bára Mottlová cvičení

Cvičení se jí opravdu vyplatí, má skvělou postavu

K budování postavy samozřejmě nestačí jen cvičení, ale také vyvážený jídelníček. A i v něm má Bára Mottlová jasno. „Pravidelně jíst zdravé věci, nezdravé jen čas od času a malé porcičky, pít dost čisté vody a vyhýbat se cukrům a tukům. Je to tak jednoduché! Každý přeci přirozeně cítíme, co je pro naše tělo příznivé a co ne. K tomu si najít ještě jakýkoliv sport, co nás bude bavit, zapotíme se a je vyhráno!“ dodala.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat