Ladislav Korbel a Markéta Poulíčková
15.4.2019
Kategorie: Celebrity

Velikonoční šílenství? Láďa Korbel vyšlehal kolegyni přímo na náměstí v centru Prahy

Velikonoční svátky jsou za chvíli tady a nenechávají chladnými ani herce Divadla Hybernia. Ti se před představením muzikálu Iago šli podívat na místní trhy, kde si užili společnou procházku a nejen díky kostýmům způsobili pěkný poprask.

Akce využil především představitel muzikálového Cassia a účinkující aktuální řady The Voice Láďa Korbel. Ten totiž vzal před zraky kolemjdoucích do ruky pomlázku a svou kolegyni Markétu Poulíčkovou na místě vyšlehal. A ani o velikonoční den si tuto ženami neoblíbenou tradici prý neodpustí.

Tento sympatický Ostravák dodržoval velikonoční zvyky hlavně v rodném městě, kde v rámci dopoledního „šmigrustu“ neboli pomlázky obcházel rodinu i přátele a těšil se na odměny. „Ve formě dobré slivovice, hruškovice, meruňkovice, třešnovice, mandlovice, ořechovice…,“ zavzpomínal se smíchem. V současnosti je ale prý bujarým návštěvám konec. „Přiznám se, že dnes už je trávíme spíše jen domácí výzdobou, symbolickým poplácáním pomlázkou a třeba i tím přípitkem,“ dodal jednatřicetiletý Korbel.

Láďa Korbel a Markéta Poulíčková

Nechyběla ani trocha té romantiky…

To jeho kolega Janek Ledecký má s dospělými dětmi o zábavu stále postaráno. „Když byli Jonáš s Ester malí, schovávali jsme jim “zajíčka” neboli pomlázku a cestu si museli najít podle nenápadných stop. Ale zalíbilo se jim to tak, že to chtějí, i když už trochu vyrostli,“ okomentoval Janek, který svátky jara většinou tráví na sněhu, kde si dopřává poslední jarní lyžování.

Že byste chtěli vidět Korbela a Ledeckého „live“? Tak to si pečlivě zapište do diářů 11. května, kdy je naplánována derniéra muzikálu Iago. Přítomné diváky čeká plno překvapení, červený koberec, autogramiáda a možnost si dát skleničku s umělci ve foyer Divadla Hybernia.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Divadlo Hybernia / Muzikál Iago

Mohlo by vás také zajímat